03/01/2025
Vážení a milí zákazníci našeho bistra a pekárny,
rok 2024 končí a je třeba udělat souhrn.
Začátkem roku jsem se po dlouhém zvažování rozhodl najít větší a lepší prostor pro pekárnu . Od počátků původní pekárny jsem snil o tom, aby se z kvalitního našeho pečiva dělali sendviče, namazané chleby, případně nějaký streetfood.
Naskytl se prostor v Kollárově ulici a po prohlídce jsem měl jasno. V druhém patře vybuduju pekárnu a dole bude prodej pečiva a zároveň bistro. Začalo takřka půlroční martirium, které stálo hodně nervů a především peněz.
Věřím, že se povedlo. Moc dobře vím o chybách, které nás provází a nikdy nepřestanu lpět a pracovat na jejich zlepšení. Děkuji z celého srdce týmu lidí, který se na tom podílí.
Rok 2025 bude plný výzev. Hlavně udržet velmi náročný provoz a přijít se spoustou novinek a zlepšení.
Jak už jsem psal. Nikdy, opravdu nikdy se nespokojím s průměrem a budu dělat vše pro to, aby jste se Vy, naši zákazníci u nás cítili, co možná nejlépe a hlavně, aby Vám chutnalo nejen pečivo, ale i jídlo, které u nás pro Vás s láskou připravujeme.
Váš pekař, kreativec a hlavně obyčejný člověk.
Mirek