01/07/2017
Vážení zákazníci,kamarádi,tak jak jsem Vám pořad říkala,že chci cestovat a jít za svým mužem tak je to tu..jak už asi víte má to cele háček a to je moje zdraví..proto ten rychlý konec..moc mě bavilo být s Vámi v krámu a vím ze mi to bude chybět, ale zbyde nám všem fůra vzpomínek a zážitku já Vám Dekuju za to že jste mi dali důvěru a Dekuju svým holkam které mě držely když už jsem nemohla a drží i teď..s láskou Daniela❤️..........a nebojte se krám zůstává květinový bude jiný ale věřím,že stejně dobrý a možná že lepší a bude otevřen brzo....
Děkuju Vám všem s láskou Daniela❤️