04/12/2024
"Много е гнусно да събираш капачки. Не си добре, Влади!", "Тъпак си Влади!?", "Много си зле Влади!?", "Влади, нищо няма да направиш с тези капачки!!" "Влади, един килограм капачки е 0,15 лв и нищо не можеш да купиш!!!", "Влади, Не си губи времето с тъпотии в България, а заминавай в чужбина, където всичко е уредено и подредено!", "Няма бъдеще в България, няма смисъл..."
Всичко това и още много лоши неща ги слушам и търпя вече 10 години заедно с близките ми, но благодаря за вярата в мен, благодаря, че не се отказахме!
Днес 03.12.24г стоя пред Вас и държа в едната си ръка шепа капачки на стойност част от една стотинка, а другата си ръка държа ключ за поредната ЧИСТО НОВА детска/неонатална линейка #азвярвамипомагам (зад мен на снимката), която ще дарим до дни в помощ на хиляди бебета! ❤️
Харесвайте, коментирайте и споделяйте, защото Вие сте нашата подкрепа благодарение на която успяваме!
Аз не работя благотворителност! Хората около мен и с мен не работят благотворителност! Нашите счетоводители, адвокати, дизайнери, доброволци и т.н. не работят благотворителност и никога не сме си плащали заплати, бонуси, разходи и други!
Всяка събрана стотинка отива за закупуването и даряването на медицински апаратури, оборудване, техника, инструментариум, детски линейки, мобилни пунктове (линейки за кръводаряване) и други в помощ на милиони бебета, деца и възрастни в България, защото вярваме в България и нейното бъдеще! 🙏
За повече информация всеки може да разгледа в нашия сайт www.azviarvaimpomagam.bg
С уважение,
Владислав Николов
Продължаваме обединени