Палачинки в офиса

Палачинки в офиса Ние сме общност от бизнес трансформатори, които развив

09/09/2022

В психологията се твърди, че за да се чувстваме пълноценни имаме нужда само от три неща:

1) компетентност
2) самостоятелност
3) принадлежност

В екипа това е грижа на всеки #Лидер - да изгради условия за всеки компонент.

В личния живот (а също и като част от екипа) - това е изцяло наш избор, от който зависи най-фундаменталното ни усещане за удовлетвореност. Ако не усещаме комфорт в средата, в която сме (социална, професионална) това е безпогрешен ориентир за нуждата от проверка на тези три компонента - какво можем да подобрим - собствените си умения, нивото ни на независимост или взаимоотношенията - връзките си с другите.

Защо всеки ден пропускаме малките промени, мъничките подобрения, обещаните десет страници, 15-те минути разходка/трениро...
09/06/2022

Защо всеки ден пропускаме малките промени, мъничките подобрения, обещаните десет страници, 15-те минути разходка/тренировка? Ако можехме да видим ефекта им след 5 години, щяхме да имаме много по-шокираща крива от тази!

Взимам си темата за размисъл и малък списък с нещата, които ще имат ефект като този!

27/05/2022

Темата за #компромисите не е приятна, освен ако някой не ги прави за нас. Имаме нужда от тях в партньорската двойка, но имаме нужда от тях и в отношението на нашия Лидер към нас. И забележете не става дума за сериозна отстъпка, а за усещане, че някой е направил това за нас. #Усещане! #Лидерът знае това по-добре преди да влезе в ролята си и след това все по-интензивно тази му нагласа отстъпва на "трябва", "длъжни са", "техен проблем е". Семейната #терапия има много общо с екипната такава. И двете са системи, и двете имат партньорски връзки. И във всяка човешка система, най-важното остава усещането, което създаваме в другите. Както един от любимите ми клиенти казваше #усещането> #фактите
И отново идва компромисът. Помислете как сте с него...в екипа и в партньорството...
"Встъпващият в брак трябва да отваря широко очите си до брака и да ги държи полуотворени след него”
М. Скюдери

20/05/2022

9:37, #Предиобед темата: "В Дания децата имат часове по предмет #емпатия в училище". Това е тема за работа и за всеки #екип, за всеки #трейнинг, за всеки #треньор и #лидер. Да се учим да влизаме през човешкото в разговора, в интеграцията на екипната стратегия е безценен катализатор на успеха. Много лична тема, но и много универсален език, с който подобряваме разбирането и връзката си с хората. Добър фокус за деня...и за начина, по който работим - първо с човешкото в хората и чак след след това с ролята им като професионалисти.

Какво ако ти си на корицата на списание  . Имате ли мечта? А имате ли корпоративна мечта? Тя е гориво. Днес я създаваме ...
26/03/2022

Какво ако ти си на корицата на списание . Имате ли мечта? А имате ли корпоративна мечта? Тя е гориво. Днес я създаваме в #колаж и трейнинг група в Art Harmony. Постижението започва с решение за него. Днес го взеха смела група студенти от National Academy of Art Sofia

Прави повече - създавай!

Хайде да усмихнем хората в екипа ви! :)Свържете се с нас за повече информация!
10/02/2022

Хайде да усмихнем хората в екипа ви! :)
Свържете се с нас за повече информация!

02/02/2022

Благодарим ви за доверието Mindromeda

Смел и зареден екип сте! ☀️🎨

https://fb.watch/aVW7uA5gJw/

Скъпи хора, чували сте за "трансфер на знания". Умните хора го използват постоянно, при тях това е ествествен отговор, п...
25/01/2022

Скъпи хора, чували сте за "трансфер на знания". Умните хора го използват постоянно, при тях това е ествествен отговор, просто реакция към света, която пести много, много енергия и усилия. Това е ефективен начин да подобряваме всичко, което искаме - в бизнеса, в отношенията, в личния си ред, използвайки успешни модели, независимо дали са в нашата област на действие или не. Има такива, да и те са универсални. Един от тях е описан в коучинг методологията на Маршал Голдсмит, наречен "Feedforward". Заслужава си времето книгата му, но за нетърпеливите - накратко - попитайте поне петима колеги (не само близките ви такива!) какво правите добре в работат си и какво можете да подобрите, за да бъдете по-успешни! Не се задоволявайте с отговор "О, супер си, няма какво да промениш!" Това е отговор на човек, който не иска да загуби доверие във вас или просто не му се занимава. Българският колега не е свикнал да казва в лицето подобни неща, но вярвам, че можем да се стречнем и да развием постепенно това умение и в нашата среда, защото от нас зависи! Имаме ли топки да го направим е въпросът... :)

Ето и линк към книгата :)

https://mega.nz/file/ky4gwQDA

В партньора виждаме себе си. Затова търсим някого чрез когото да се заявим, да се огледаме, да се опознаем. Животът ни о...
17/01/2022

В партньора виждаме себе си. Затова търсим някого чрез когото да се заявим, да се огледаме, да се опознаем. Животът ни обаче ни пуска твърде неподготвени в тази сцена. Емоционалната еволюция не може да догони социалната в последните години, да не говорим за технологичната, която определя изцяло играта… и това, което се случва е, че боксуваме в неудовлетворени отношения!
Те са в партньорската двойка, в екипа, в приятелския ни кръг. И преди да зарежете всичко и да се хвърлите в следваща връзка, екип или компания, опитайте нещо ново - станете самите вие свой фокус.

Поставете се в центъра! Интересувайте се от себе си, не егоистично, а градивно, креативно. Когато умът и емоционалният ни резервоар са заети основно с очаквания за самите нас, тогава ние сме в позиция на влияние. От нас зависи - постигането, усещането за удовлетвореност, реакцията ни към ситуацията...всичко!

Опознайте се. Създайте се. Допълнете се. Захванете се с неща, които импулсивно ви привличат, но ежедневието не ви е позволявало да го правите до сега.

В цялата тази магия, има мощен помощник, който ще ви помага и води в процеса: #арттерпитята – тя ни дава точно толково, колкото имаме нужда да вземем!

Изкуство е. Да. 🙂 И усетите ли идеята за свободата, с която да създавате една картина, няма да може да се върнете към инерцията в живота. Ще искате по същия начин да създадете себе си, дома си, отношенията си, кариерния си път, подредбата на бюрото си…всичко.

И да, наистина 1+1>2, поканете изкуството в живота си и вижте каква сила ни дава!
До края на месец Януари имате 20% отстъпка при записване за арттерапевтична сесия!

За повече информация можете да се свържете с мен на: [email protected] или +359899134447

Хайде да рисуваме! 🙂 Има много какво да научим от този релаксиращ процес. Само помислете как еволюцията е вървяла ръка з...
10/01/2022

Хайде да рисуваме! 🙂 Има много какво да научим от този релаксиращ процес. Само помислете как еволюцията е вървяла ръка за ръка с изкуството. Защо? Защото то развива. А в арт терапията то дава и най-ценната за самите нас информация, защото успява да стигне до онова, което не осъзнаваме, но преживяваме като емоция и го извежда на листа. С помощта на арт терапевт в този процес можете да освободите много натрупани и неформулирани емоции, които изграждат блокиращи механизми в поведението ви. От друга страна с тази нова активност можете да тренирате и развивате редица умения в личността, които отговарят за усещането ви за удовлетвореност и постигане. Повече за арт терапията ще ви разкажа с удоволствие в лична онлайн среща с вас.
Можете да запазите своята безплатна първа консултация на [email protected]
Очаквам ви в този нов старт на 2022! 🙂

Address

площад Св. Неделя 16
Sofia
1000

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Палачинки в офиса posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Палачинки в офиса:

Share

Category