20/05/2021
Уважаеми клиенти,приятели и близки! Искам от цялото си сърце 💓 да Ви благодаря за подкрепата ,прекрасното отношение и уважение към мен и моите личностни качества в сферата на флористиката , и да ви запозная с новината ,която най-малко очаквах ,а именно прекратяване дейността на моя цветарски бизнес! На всички Вас желая здраве ,здраве и благоденствие ! Изказвам едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички ВАС!!!!!! ОБИЧАМ ВИ!