16/09/2025
Уважаеми клиенти, скъпи приятели!
Благодаря ви, че от 05.12.2023 г. (сряда) до 30.09.2025 г. (вторник) присъствахме активно във вашето ежедневие – тъжни, делнични, весели, празнични и незабравими дни. Изключително важно за нас беше вашата висока оценка, с която се класирахме на трето място Орли лидер в цветарството за 2025 г. в град Асеновград. Тази награда се дължи на вашето доверие, лоялност и признание към бутиковото магазинче „Цветя от Ива“. Във всеки един момент сме подхождали с нужното внимание, отговорност, респект и грижа към всеки от вас.
Цветята са уникални божии творения и винаги сме подхождали с нужната грижа, внимание и любов, за да застанат до вас в целия си блясък. Винаги съм ги сравнявала с децата – цветя на любовта. Радваме се, че сме успели да стигнем до всеки един от вас – да ви усмихнем, подкрепим, да ви изненадаме, да зарадваме любимия човек до вас – това е мисията на бутиковото магазинче „Цветя от Ива“ и се надявам, че успешно я изпълнихме.
Искам да изкажа своята огромна благодарност към съпруга ми Ангел Близнаков, без чиято активна подкрепа нямаше да бъде възможно стартирането на бутиковото магазинче „Цветя от Ива“. На сина ми Християн Дамянов, който с много опитност, отношение и отлична работа в разстояние на седем месеца ежедневно сътворяваше красиви цветни моменти за вас. На Валерия Станчева, която стана кръстница на бутиковото магазинче „Цветя от Ива“, което е изключително важно, живеейки в свят на информационни технологии.
Благодарна съм и на верните ни приятели, които през цялото време всеотдайно ни подкрепяха и благодарение на тях нашият бутиков магазин ви предлагаше богато разнообразие от екзотични растения. Благодаря ви, скъпи приятели, че ви имаме.
Аз от мое име искам да изкажа своите благодарности към всички вас, които ни допуснахте по толкова елегантен начин да присъстваме във вашите незабравими житейски моменти. Благодаря ви!!!
Асеновград е древен град, богат със своите традиции, и на неговата територия има много оригинални цветарски магазинчета. На всички колеги пожелавам крепко здраве и да продължават да ви радват по техния уникален начин, а на вас, уважаеми клиенти, скъпи приятели, пожелавам здраве, благоденствие и благополучие. За мен беше естествено, че бяхме заедно.
С обич
Цветя от Ива