20/12/2025
Wat een najaar hebben we beleefd met Kamal Kharmach ! 4 of 5 keer per week knallen met deze geoliede machine. Met zijn vlijmscherpe eindejaarsconference vult deze topper volle zalen. Wat een stielman, daar kunnen we allemaal ons ‘KROE’-petje voor afnemen.
Merci Maarten Snoeck, Sil Verdickt en Ruben Wijnstok als decorontwerper! Dankzij jullie kan Kamal zich met het volste vertrouwen voor de volle 100% focussen op zijn voorstelling.
Vandaag tweede opnamedag in Arenberg Antwerpen en dan op naar de Coretec Dome Oostende morgen, om vervolgens nog een paar keer Capitole Gent, Arenberg Antwerpen en Concertgebouw Brugge te vullen.
Veel dank aan management Tom Bertels en z’n team om ons hierin mee te nemen.
Grote dank aan en een diepe kniebuiging voor het topteam van Arenberg Antwerpen. En tot slot ook dikke dank aan GRAVITY MEDIA voor de samenwerking.