Centrum Nexus

Centrum Nexus Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van Centrum Nexus, Evenementenlocatie, Deurnestraat 11, Tessenderlo.

03/09/2026

Hoeveel keer zei jij deze week ja terwijl je nee voelde? Zet gerust eens een 🙋‍♀️ in de comments als je dit herkent.

Die ene nee voelt even ongemakkelijk. Maar die ja die je eigenlijk niet meende, slurpt je energie - soms dagen, weken, maanden erna. Grenzen leren voelen en aangeven is geen egoïsme. Het is de enige manier om energie over te houden voor wat en wie je écht belangrijk vindt.

Dat kun je leren. In de reeks Krachtige JIJ gaan we samen aan de slag met precies dit: voelen wat je wil, en van daaruit antwoorden - de ene keer ja, de andere keer nee. Jouw eigen grenzen bewaken zonder schuldgevoel.

📅 Krachtige JIJ start zaterdag 19/9. Stuur me een berichtje als je erbij wilt zijn, dan vertel ik je er graag meer over. 🌿

02/09/2026

Wat zou jij vandaag voor jezelf doen? Zet het eens in de comments 👇

“Ooit doe ik iets voor mezelf — als de kinderen groot zijn, als het wat rustiger wordt, als er tijd is.”

Maar dat ‘ooit’ komt nooit vanzelf. Je hoeft niet te wachten tot alles anders is. Je mag vandaag beginnen, met één klein ding.

Wil je daar niet alleen in staan? In de reeks Zacht voor Jezelf doen we het samen.

De laatste sessie heeft als thema ‘Genieten en jezelf plezier toestaan’, en bij het thema innerlijk kind kijken we hoe je oude patronen kunt doorbreken. Er is nog 1 plek beschikbaar ✨

28/08/2026

De reeksen “Zacht voor jezelf” en “Krachtige JIJ!” beginnen bijna opnieuw. Er zijn nog plaatsen beschikbaar. De sessies gaan door in Schaffen-Diest. Heb je nog vragen over één van deze reeksen, zet ze hieronder en dan beantwoord ik ze graag.

25/08/2026

Je kent dat wel: je gaat met een vol hoofd naar een bos en je komt anders terug thuis. Daar zit een verklaring achter.

Groen doet iets met je zenuwstelsel, of je daar nu bewust mee bezig bent of niet. Je parasympathicus — je rust-en-herstelsysteem — schakelt in. En dat is meetbaar tot in je herstel: patiënten in het ziekenhuis met zicht op bomen genezen sneller dan patiënten die tegen een muur aankijken.

Dat vind ik zo mooi aan de N (natuur) van onze methode. Je moet er niets voor begrijpen, niets voor oplossen, er zelfs niet in geloven. Je moet gewoon kijken en ervaren.

Dus als je vandaag één ding doet voor jezelf: ga even naar buiten. Zonder telefoon, zonder doel. Kijken volstaat.

Wat er gebeurt tijdens een hypnomeditatie? Zo veel dingen eigenlijk... - Een diepe ontspanning waar je, nadat je uit hyp...
22/08/2026

Wat er gebeurt tijdens een hypnomeditatie? Zo veel dingen eigenlijk...

- Een diepe ontspanning waar je, nadat je uit hypnose komt, nog even in wil blijven.
- Inzichten die voor mij bevestigden dat ik op het juiste pad aan het wandelen was.
- Een fijne groep met gelijkgestemde zielen.

Ook fijn om achteraf te vertellen in de groep (niet verplicht overigens). Niemand die raar opkijkt want ook andere deelnemers hebben bijzondere dingen gezien of ervaren tijdens de hypnose.

Er is nooit oordeel in de groep, wel begrip want uiteindelijk zijn we er allemaal om inzichten te krijgen, een doel te bereiken, een blokkade op te heffen of gewoon even écht tot rust te komen.

In september starten onze reeksen opnieuw:
🌸 Zacht voor Jezelf - do 10 sept (19-21u) of za 12 sept (10-12u)
🔥 Krachtige JIJ! - za 19 sept (10-12u)

Er zijn nog enkele plaatsen vrij:
👉👉 https://www.facebook.com/centrumnexus/events

21/08/2026

Dat ene patroon dat steeds terugkomt, begint meestal veel vroeger dan je denkt. Vaak bij een kind dat toen een oplossing zocht en die nooit meer heeft losgelaten.

In Zacht voor Jezelf gaan we daar met innerlijk kindhealing mee aan de slag. Start 10 en 12 september. Link in bio.

Herken jij zo'n rode draad bij jezelf? Je mag het gerust hieronder zetten - of me een berichtje sturen als je liever niet publiek deelt. 💛

🙏 voor deze mooie review.Wist jij dat hypnose niet enkel is om problemen op te lossen?Je lichaam weet perfect wat het mo...
12/08/2026

🙏 voor deze mooie review.

Wist jij dat hypnose niet enkel is om problemen op te lossen?

Je lichaam weet perfect wat het moet doen. Je hoofd twijfelt.

Dát is waar sporthypnose aan werkt: rust, focus en vertrouwen op het moment dat het telt. Niet iets nieuws leren — wél toegang krijgen tot wat je al kan.

Sporter, spreker, muzikant, ondernemer: overal waar prestatiedruk speelt.

Nieuwsgierig? DM me. 💬

Binnen minder dan een maand starten we opnieuw met onze hypnomeditatie reeksen. De inschrijvingen beginnen binnen te lop...
11/08/2026

Binnen minder dan een maand starten we opnieuw met onze hypnomeditatie reeksen. De inschrijvingen beginnen binnen te lopen.

Wil je zeker zijn van je plekje? Wacht dan zeker niet te lang met inschrijven. De reeksen starten op 10,12 en 19 september. Zacht voor Jezelf, zowel op donderdagavond als zaterdagochtend en Krachtige JIJ! op zaterdagochtend.

Inschrijven kan via onze website of de eventspagina hieronder: https://www.facebook.com/centrumnexus/events

Tot binnenkort?🤩

Adres

Deurnestraat 11
Tessenderlo
3980

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Centrum Nexus nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Centrum Nexus:

Snelkoppelingen

Delen