06/12/2025
Wie had er dat gedacht? 🥹
Als je mij 2,5 jaar geleden had verteld dat ik boeketten zou maken uit allerlei soorten kunstbloemen, droogbloemen, verse bloemen, dat ik de mooiste huwelijken zou mogen aankleden, dat ik een eigen atelier heb, dat ik opleidingen mag volgen van ongelofelijk getalenteerde floristen, enzoverder dan had je me moeten wakker schudden uit mijn droom want ik ging het niet geloven 🥲
Mo kiek, tis zo, ‘t is de biechte waarheid, ‘k ben nie aan het dromen! Ik ben Maaike, de die van La vie de Fleurine, jintje uit West-Vlaanderen die stief dankbaar is voor alle kansen, alle steun & alle mensen die al op mijn bloemenpad gekomen zijn!
Wil je graag samenwerken met La vie de Fleurine in 2026?
Bel me, schrijf je, laat je maar horen & dan kijken we samen om van jouw feest, jouw dag, jouw bloemen echte peirelkes te maken!
& voor de rest, geniet van junder weekend ☺️
Dankuwel wildflowers_and_wodka voor de verrijkende masterclass & heimat_verhalen om deze ervaring op beeld vast te leggen!