04/09/2026
Nog voor de paëlla op uw feesttafel staat, is er al veel zorg aan voorafgegaan. Bij PaellaPartner bereiden we onze paëlla om de twee uur op ambachtelijke wijze in vier grote pannen. Zodra de smaak helemaal goed zit, scheppen we alles over in een grote elektrische pan en werken we die feestelijk af.
Dat is niet alleen mooi om te zien, het maakt het ook praktisch voor u. Geen oven nodig: 15 minuten in het stopcontact en de paëlla is perfect warm om te serveren. 🍤🔥
Achter dat gemak zit een doordachte werkwijze. Vlees, zeevruchten en vegetarische of veganistische paëlla worden strikt gescheiden bereid, zodat iedereen zorgeloos kan meegenieten. Met dagverse ingrediënten, een verzorgde presentatie en desgewenst tapas, dessert of bediening aan huis zorgen we ervoor dat u vooral van uw feest kunt genieten.