03/06/2023
Op zaterdag 23 september verzorgen wij mee de langste tafel 🥳
:lict Stad Diest
Samen met Bacari Foodbar Biscuiterie Stuckens en
ZOMERPLANNING ⛱.
De langste tafel is back. En dit jaar pakken we extra uit!
Naast de langste tafels vóór onze foodbar kan je deze zomer ook nog genieten van ons concept op unieke locaties in Diest!
8/07
20/07
28/07 & 29/07
18/08 & 19/08
25/08
23/09
We gaan 𝐙𝐚𝐭𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟖 𝐣𝐮𝐥𝐢 van start en verzorgen, samen met , het laatste avondmaal in de 𝐙𝐢𝐜𝐡𝐭𝐛𝐚𝐫 op ‘t Citadel in Diest! De mooiste openlucht zomerbar van het land, met een prachtig uitzicht over Diest. Inschrijven kan binnenkort. Meer info over hun programma vind je terug op www.zichtbar.be
𝐃𝐨𝐧𝐝𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟐𝟎 𝐣𝐮𝐥𝐢 gaan we met onze langste tafel de adembenemende serres van 𝐏𝐚𝐩𝐫𝐢𝐯𝐞𝐫𝐦 in! Zij produceren paprika’s en andere groenten op een duurzame manier in hun serres. Je kan ze o.a. terugvinden in hun bedrijf in Molenstede en in de KoKed-automaten aan Den Amer in Diest.
Op 𝟐𝟖 𝐞𝐧 𝟐𝟗 𝐣𝐮𝐥𝐢 en 𝟏𝟖 𝐞𝐧 𝟏𝟗 𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬 keren we terug naar onze 𝐟𝐨𝐨𝐝𝐛𝐚𝐫 voor een typische langste tafel in een Zomerse vakantiesfeer!
𝐙𝐚𝐭𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟐𝟓 𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐮𝐬 zetten we onze langste tafel in de 𝐒𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭𝐮𝐢𝐧. Een gezellige ontmoetingsplek midden in de stad waar plaats is voor rust, diversiteit, ontmoeting en ecologisch tuinieren.
Na het succes van 2 jaar geleden sluiten onze langste tafels af op 𝐳𝐚𝐭𝐞𝐫𝐝𝐚𝐠 𝟐𝟑 𝐬𝐞𝐩𝐭𝐞𝐦𝐛𝐞𝐫 tijdens 𝐑𝐞:𝐥𝐢𝐜𝐭! Ook dit jaar werken we samen met verschillende Diesterse chefs. Samen met , en zorgen we voor een super gezellige langste tafel tijdens dit eigenzinnig stadsfestival.
👨🏻🍳 €47,00 p.p.
👩💻Reserveren is noodzakelijk en kan via www.bacari.be
👩🏼🎨
www.diest.be
www.papriverm.be
www.kwartiermakerij.be
www.zichtbar.be
www.relict.be