01/05/2026
Lieve festivalbezoeker,
Al 12 jaar organiseren we Secret Garden met heel veel liefde en passie. Uren vergaderen, voorbereiden en plannen, elk jaar opnieuw, met evenveel goesting om er samen met jullie een onvergetelijk seizoen van te maken.
Helaas hebben we recent te horen gekregen dat we dit jaar geen toestemming krijgen om Secret Garden op de geplande locatie en datum te organiseren. Deze beslissing kwam er na een evaluatie van verschillende factoren, en hoewel we dit uiteraard ontzettend jammer vinden, respecteren we deze uitkomst.
We hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om een volwaardig alternatief klaar te stomen tegen onze openingsdatum van 16 mei, maar moeten eerlijk toegeven dat dit op zoโn korte termijn niet haalbaar is. Dat doet pijn, want we keken er enorm naar uit om samen met jullie de zomer af te trappen.
Maar we blijven niet bij de pakken zitten. Achter de schermen werken we hard verder om een mooi alternatief uit te werken, zodat we jullie deze zomer toch nog iets bijzonders kunnen bieden.
Bedankt voor jullie begrip en steun ๐
Tot snel,
Liefs
Secret Garden