Dit omdat ik al veel langer de ambitie koester om iets in de sport te doen. Omdat sport mijn leven is, ben ik zeer ambitieus en gedreven. Je kan bij mij altijd terecht voor advies of andere vragen. Iederéén die bij mij komt vraag ik een informatie-formulier in te vullen. Zo kan ik ieder van jullie beter opvolgen en krijg ik zo meer informatie. Dan gaan we doelen stellen. ( En zijn deze realistisch
?)
Zo ga ik een schema opstellen en kunnen jullie aan de slag;)
Dit word door mij ook opgevolgt en bijgestuurd. En nu nog even kort wat over mezelf. Ikzelf ben gebeten door de wielersport. Ik maal dan ook de nodige kilometers per jaar. Daarom ben ik ook steeds op zoek naar jong wielertalent! Hiervoor maak ik gebruik van een Wattbike. Hier doe ik sporttesten op en krijg ik al de informatie die nodig is. ( Zelfs of je meer kracht zet op je linker- of rechter been!)
Je kan wekelijks trainen op de Wattbike, zelfs klimtrainingen,...
Ook mensen met diabetes zijn welkom! Dit mag GEEN hindernis zijn! In onze groepspraktijk zijn mensen aanwezig die hier in gespecialiseerd zijn! Pilates! D.m.v 3-demensionale oefeningen werken we zowel aan de buik, benen, en rug!
..