I💚FEESJE is een jaarlijks evenement georganiseerd door VZW ILOVE FEESJE waarbij elektronische muziek en lichtspektakel centraal staan.
💚 Wij zijn negen jeugdvrienden die in 2017 onze goede vriend en medeorganisator Koen Michiels hebben verloren na een lange strijd tegen een zeldzame bloedkanker. Het was dan ook zijn wens om de ziekte in beeld te brengen en bespreekbaar te maken. Hij wist dit als
geen ander te visualiseren in zijn tot de verbeelding sprekende artistieke werken. Op iedere editie van I💚FEESJE proberen we dan ook iets creatiefs te doen met de artistieken werken die hij ons heeft achtergelaten.
💚 Koen had een heel mooie ziel. Zo heeft hij ieder van ons geraakt met zijn apart maar prachtig karakter, zijn fantastische humor en zijn overvloedige levenswijsheid. VZW I LOVE FEESJE is opgericht om Koen zijn missie en visie een beetje verder te zetten. I💚FEESJE wordt gekenmerkt door goede elektronische muziek voor jong en oud met extra aandacht voor het visuele. Want dat hebben we door de jaren zeker van Koen meegekregen. Deze avond is dan ook voor de familie en alle vrienden een moment om nog eens samen te komen om Koen extra te herdenken en zijn leven te eren. En hoe kan dit beter dan met een drankje en een dansje.
💚De opbrengsten van I💚FEESJE doneren wij elk jaar aan het goede doel. Vorig jaar hebben wij gekozen om drie lokale organisaties te steunen die zich inzetten voor mensen die hulp kunnen gebruiken. Zo hebben wij mooie cheques kunnen overhandigen aan vzw Boemerang, vzw Palliovik en vzw De Open Poort. Bij al deze vzw’s zijn we trouwens zeer hartelijk en warm onthaald, waarvoor dank!
💚Dit jaar vieren we met onze VZW ons vijfjarig bestaan. We gaan er een extra feestelijke editie van maken met een dikke knipoog naar boven. I💚FEESJE crew