02/08/2026
✨ Gezocht: handige handen met een passie voor bruidsjurken ✨
Onze bruidsboetiek groeit, en daar zijn we ontzettend dankbaar voor. Steeds meer bruiden vinden hun weg naar onze zaak voor de persoonlijke begeleiding, de warme ontvangst en de zorg waarmee wij elke jurk behandelen.
Om ook in de toekomst die service en kwaliteit te kunnen blijven bieden, zijn we op zoek naar één of meerdere ervaren freelance retoucheuses/coupeuses die graag mee hun schouders zetten onder het realiseren van droomjurken.
Heb jij ervaring met bruidsjurken, fijne stoffen en precisiewerk? Dan leren we je heel graag kennen!
Wat komt zoal aan bod?
👰 Bruidsjurken en feestkledij aanpassen
🧵 Werken met kant, tule en delicate stoffen
✂️ Innemen, uitleggen en inkorten
✨ Mouwen, bandjes, lijfjes en rugpartijen aanpassen
💕 Cups plaatsen en zorgen voor die perfecte pasvorm
🌸 Afwerken met veel oog voor detail
Wat mag je van ons verwachten?
🤍 Een mooie en constante stroom aan opdrachten
🤍 Samenwerking op zelfstandige basis
🤍 Respect voor jouw planning en vakkennis
🤍 Correcte verloning
🤍 Een aangename en langdurige samenwerking
🤍 Klanten die kwaliteit écht appreciëren
🤍 De kans om mee te werken aan een van de mooiste dagen uit iemands leven
Wij geloven dat een bruidsjurk meer is dan stof, kant en knoopjes. Het is een jurk vol verwachtingen, emoties en dromen. Daarom zoeken we mensen die net als wij trots zijn op hun vak en geluk halen uit een perfect afgewerkt resultaat.
Ben jij, of ken jij iemand die hierin helemaal zou passen?
📩 Stuur gerust een mailtje naar [email protected] of een Whatsapp naar 0469 19 18 96.
Delen mag uiteraard heel graag. ❤️
Www.elperle.be