09/12/2024
Woensdag 11 december: bluesdag in de Winter-Boom-Bar
Wie nog niet weet waarheen krijgt woensdag in de Winter-Boom-Bar vanaf 20u een uniek blues-optreden van Barrel Aged Moonshine voorgeschoteld met lokale muzikale helden. Toegang is gratis.
Het moet 2015 geweest zijn toen het idee rijpte om een bluesband samen te stellen waarmee ze "buiten de lijntjes" kunnen kleuren, een fusion van Blues, Jazz en early Rock. Kris Van Bosstraeten, Ben Pittoors en Stef Spiessens vonden inspiratie in de muziek van onder andere T-Bone Walker, en gingen op zoek naar geïnteresseerde en geëngageerde muzikanten. Corona zorgde ervoor dat de plannen even in de ijskast moesten blijven, maar eind 2021 stond de band voor het eerst op het podium van De Balans te Eikevliet.
De band is sinsdien blijven groeien en haalt zijn inspiratie bij BB King, Louis Prima, The thunderbirds, Brian Setzer en vele anderen, maar telkens met een eigen twist.
Met Ben Pittoors - stem & bluesharp
Kris Van Bosstraeten - gitaar
Stef Spiessens - trompet, bugel
Paul Verschelden - drum
Jos Vermeulen - bas
Danny Verleyen - baritone sax
Steven Prinsen - toetsen
Rudi Wouters - tenor sax
Gemeente Boom
25 mei 2024 Puurs