19/03/2026
Van Bloemkepluk naar plukdeKunst, tijd voor een volgend hoofdstuk โจ
Op 27, 28 en 29 maart opent plukdeKunst haar deuren.
plukdeKunst is "een ruimte om te tonen": een expositieruimte die door kunstenaars gehuurd kan worden om hun werk de zichtbaarheid te geven die het verdient.
Openen doen we met een tentoonstelling van eigen werken van Carla Vanheusden. Hedendaagse schilderkunst, abstract en vol kleur en gelaagdheid. Inspiratie komt onder andere van de kracht, eenvoud en schoonheid van edelstenen. ๐
We nodigen al onze oude Bloemkepluk-klanten graag uit om langs te komen, maar uiteraard is iedereen welkom.
๐๐ป Kom van vrijdag tot en met zondag tussen 10u en 19u de lichtrijke exporuimte ontdekken en laat je inspireren door de schilderijen. Na dit weekend zijn we enkel open op afspraak, dus maak zeker gebruik van het "vrij inlopen", waar de nadruk ligt op "kijken" ๐.
Warme oproep: volg zeker onze nieuwe pagina plukdeKunst en ontdek meer van de werken via https://www.instagram.com/carlavanheusden Dankjewel ๐ซถ๐ป!
Hopelijk tot binnenkort!
Veel liefs, Carla ๐