12/06/2025
๐ฅ๐๐ก๐ญ๐๐ ๐ฅ๐๐ฉ๐๐ก
Hardtechno & Hardbounce stage hosted by Ranzig Raven.raven
๐ก๐๐๐๐ง๐๐๐ก๐
Een aantal jaar geleden stond hij voor het eerst op het podium tijdens Het Grote Laatste 100 Dagen Feest, maar ondertussen heeft hij al op het zeer bekende VERKNIPT mogen draaien. WAUW. Hij heeft zich op het vlak van draaien laten inspireren door 'the goat himself': I Hate Models. Zijn eigen tracks inspireert hij dan weer meer op die van Vortekโs, Restricted en Protokseed. Zoals hij het zelf zegt: "Geen compromissen. Geen pauzeknop. Enkel keiharde, nietsontziende kracht die je uit je hoofd blaast en diep het moment in sleurt."
๐๐๐ญ๐ญ๐
Dit nieuwe gezicht heeft de DJ CONTEST van de GLHD gewonnen en komt ons nu verrassen met een harde en lekkere technoset. Ook hij heeft de afgelopen jaren al heel wat van zijn bucketlist kunnen afstrepen: draaien op het grote Maanrock festival, in de krant gestaan, op de radio en in het buitenland gespeeld. Het is een kwestie van tijd voordat hij de grote festivals gaat afsluiten.
๐๐๐ฅ๐๐๐ก๐๐ฅ๐๐ฌ
Wat doet deze kerel allemaal op zo'n jonge leeftijd? Jawel, hij heeft dit jaar op Stressfactor gespeeld, gaat ook op Sunrise Festival draaien en heeft de DJ CONTEST van Beach Weekend gewonnen. Hij gaat er dus vol voor! Benieuwd? Ga zijn set checken.
๐ข๐ฃ๐๐ฆ๐ข๐ฆ & ๐๐ ๐๐๐๐๐
Deze twee jongens spelen in op de huidige harddance-hype, met grote artiesten zoals Pegassi, Odymel en Marlon Hoffstadt. Zin in een snel tempo, maar niet te harde muziek en eerder bouncy? Dan zijn deze twee jongens jouw ding.
๐๐ ๐ง๐๐ก
Hoef je de muziek niet te commercieel, en mag het melodisch zijn? DJ TKN gaat de nacht openen met een combinatie van Trance, Hardhouse en Hardgroove.