29/07/2019
MOGEN WIJ EVEN UW AANDACHT?
WIJ WILLEN GRAAG UW MENING!
Lees onderstaande bericht 👇
Vlak voor de zomer is “Norg Events” in het leven geroepen. Bedoeld om alle evenementen in Norg (jaarlijks 80-100) te verzamelen en inzichtelijk te maken!
Naast dit kalender-overzicht hebben wij ook bebording geregeld voor het parkeren, om het ‘wild-parkeren’ in Norg tegen te gaan. Sinds de invoer van deze borden zien wij gelukkig een flinke verbetering!
We gebruiken de parkeerplaats aan de Schapendrift als “P1”, het terrein rond de manege als “P2” en de Brinkhofweide als “P3”. Daarnaast kunnen we nog enkele weilanden gebruiken als ‘overloop’.
Op korte termijn willen we ook nieuwe omleidings-borden ontwikkelen. Alle bebording valt onder ons beheer (uiteraard in overleg met de gemeente).
Wij bepalen de lokatie en ook wanneer het geplaatst wordt en wanneer ze weer verwijderd worden. Dit doen we uiteraard in goed overleg met de organisaties van de betreffende evenementen.
Daarnaast hebben wij een zéér korte lijn met de Verkeersgroep Norg, om alles goed op elkaar af te stemmen qua verkeersregelaars.
Onze vraag aan U:
Heeft U de nieuwe bebording gezien? En hoe vindt U het? Heeft U suggesties voor ons om zaken te verbeteren, laat het ons dan weten! U kunt een reactie achterlaten bij dit bericht!
Waarom vragen wij dit?
De hierboven genoemde maatregelen zijn vóór Norg, dóór Norg! Daarom willen wij dat U met ons mee denkt!
De initiatiefnemers van “Norg Events”, Hendrikus Been en Remko Nieboer, staan open voor uw inbreng.