06/06/2026
Drugi dzień Pikniku Natura w Herbinarium za nami! 🌿✨
Za nami mnóstwo pozytywnych emocji, świetnej zabawy i chwil spędzonych w gronie ludzi, którzy kochają naturę i dobrą atmosferę.
To właśnie takie spotkania pokazują, jak wiele radości daje wspólnie spędzony czas – bez pośpiechu, blisko natury i w wyjątkowym otoczeniu.
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń w Herbinarium !💚
WspólneChwile AktywnyWeekend