С наилучшими пожеланиями

  • Home
  • С наилучшими пожеланиями

С наилучшими пожеланиями Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from С наилучшими пожеланиями, Florist, .

04/06/2025
28/05/2025

Бабусина хата. Чарівна краса української вишивки.

16/05/2025

🧡99 пролистають І лише 1 напише “Повернувся живим”
"Так, як ти ставишся до цього фото, так і складеться твій 2025 рік.
Історія #фотографії
Почалася з відкриття двох основних принципів:
Перший — це проєкція зображень за допомогою камери-обскури, а другий — відкриття того, що деякі речовини помітно змінюються під впливом світла. Немає жодних артефактів чи описів, які б свідчили про спроби зафіксувати зображення світлочутливими матеріалами до XVIII століття.
«Вид із вікна в Ле-Гра» (1826 або 1827) вважається найстарішою збереженою фотографією, зробленою за допомогою камери. Ліворуч — оригінал, праворуч — кольорове покращене зображення.
Близько 1717 року Йоганн Генріх Шульце використав світлочутливу суспензію для створення зображень вирізаних літер у пляшці. Проте він не намагався зробити ці результати постійними. Близько 1800 року Томас Веджвуд зробив першу достовірно задокументовану (хоч і невдалу) спробу зробити зображення постійним. Його експерименти створили деталізовані фотограми, але ні він, ні його партнер Гемфрі Деві не змогли зафіксувати ці зображення.
У 1826 році Жозеф Нісефор Ньєпс став першим, хто зафіксував зображення, отримане за допомогою камери. Однак для цього було потрібно не менше восьми годин, а іноді — навіть кілька днів експозиції. Результати були доволі грубими.
Його співпраця з Луї Дагером призвела до розробки процесу дагеротипії — першої комерційно успішної та публічно представленої фотографічної технології. Вона вимагала лише кількох хвилин експозиції та давала чіткі й деталізовані зображення.
2 серпня 1839 року Дагер продемонстрував технологію в Паризькій палаті лордів. А 19 серпня технічні деталі були офіційно оприлюднені під час зустрічі Академії наук та Академії витончених мистецтв у Палаці Інституту. За те, що винахід був переданий у публічне користування, Дагер і Ньєпс отримали довічні щедрі пенсії.
Коли процес дагеротипії був продемонстрований публічно, у Лондоні вже існувала альтернативна технологія — калотип на основі паперу та друк із соляною обробкою, розроблена Вільямом Генрі Фоксом Тальботом. Проте вона мала менше публічної уваги.
Згодом нові винаходи зробили фотографію простішою та універсальнішою. Нові матеріали значно скоротили час експозиції — від кількох хвилин до часток секунди. Також вони стали дешевшими, чутливішими та зручнішими у використанні.
Починаючи з 1850-х років, процес колодієвих скляних пластин поєднав якість дагеротипії та можливості друку калотипу, і залишався популярним десятиліттями. Рулонна плівка зробила фотографію доступною для аматорів.
У середині ХХ століття технології дозволили аматорам знімати як у натуральному кольорі, так і в чорно-білому.
У 1990-х роках комерційне впровадження цифрових камер на основі комп’ютерних технологій спричинило справжню революцію у фотографії. Протягом першого десятиліття ХХІ століття традиційні фотохімічні методи майже повністю поступилися місцем цифровим завдяки їхнім практичним перевагам і постійному зростанню якості зображення.
Особливо з того моменту, коли камери стали стандартною функцією смартфонів, фотографування (та миттєве розміщення зображень в інтернеті) стало повсякденною, глобальною практикою.
10/02/2024
#ДляТебе
#фотографія
#Прощавай2024
#новийрік"

17/02/2025

Цей букет я дарую кожній жінці, яка його зараз бачить!Будьте щасливі та здорові!🥰

Address


Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when С наилучшими пожеланиями posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

  • Address
  • Alerts
  • Claim ownership or report listing
  • Want your business to be the top-listed Event Planning Service?

Share