28/08/2017
ЮДЖИН FEST відбувся!
10 годин роботи фестивалю, присвяченого здоровому способу життя та проблемі діабету - закінчилися.
Від імені організаторів, хочемо подякувати всім, хто доклав зусисль для того, щоб фестиваль відбувся, а саме:
За знання, пов'язані з діабетом та здоровим і екологічним способом життя, хочемо подякувати нашим лекторам: Valentyna Merzhyievska (БеркоШко), проф. Victor Dosenko (molecula.club, Школа науки DESK), Roman Omelchenko, Roman Vlasenko (DiaClub UA), Pavlo Vyshebaba. Окрема подяка Елена Рутковская (Office RUT) за координацію майданчику.
За консультаційну допомогу з питань діабету та організацію скрінінгу ми дякуємо Diabet.ua - соціальному проекту Представництва Novo Nordisk в Україні. На майданчику понад 250 людей отримали достатньо необхідної інформації.
За вишуканий, ніжний та аристократичний танок, що відкрив музичну програму фестивалю та розчулив багатьох присутніх, а також за організацію майданчику розвитку, де всі бажаючі змогли дотокрнутися до мистецтва тримати своє тіло та дух в ідеальній формі. Ми дякуємо Школа Ріт'ам та учителю Анна Рутковська.
За чуйність до людей, хворих на діабет, за поради, як себе поводити їх родичам, за сильні, щирі та відверті постановки - ми хочемо подякувати Київська філія Української спілки психотерапевтів.
За організацію дитячого майданчику, усміхнених, задоволених, щасливих, розмальованих творчих та співучих дітей ми дякуємо комітет матері та дитини ГС "Воля Громади", та всіх партнерів, які наповнили програму майданчику: Рух «За Затишну Землю» в рамках проекту Clean Up the World, Благодійний фонд ДИТИНЕЦЬ, Event-agency "Magic Mask", Olena Lisova.
За неперевершену дозу якісної літератури та емоційний складову першої частини фестивалю, ми дякуємо організатору літературної сцени Olga Shuvaeva-Nechiporuk.
За космічні, містичні, заспокійливі, фантастичні майстер-класи з гри на глюкофонах, ми дякуємо Supernova Workshop.
За можливість навчитися скетчингу і відпустити свою фантазію - ми дякуємо Художня школа Аркуш Maria Shevchenko.
За професійність, якість та чуйність - ми хочемо подякувати нашій чарівній ведучій Yuliya Gavrilova.
Окремо хочемо відзначити кожен музичний колектив - ви створили настрій фестивалю - було приємно бачити, що музика може об'єднувати покоління, а талановиті люди можуть танцювати під будь-яку музику:
Fata Morgana UA - ваша енергетика, досвід, неймовірне відчуття публіки, якісне звучання українського року та справжня патріотична небайдужість до долі країни і людей, додали до фестивалю саме того драйву, який стає його візитною карткою.
Halberd - за вашу безпосередність, за вільне спілкування з публікою і небайдужість до проблем діабету та здорового способу життя, за містичні та загадкові пісні - величезна подяка.
Cherry Stoners - за вашу атмосферність, плавність, мелодійність, сердечну теплоту, абсолютно інший безметушливий стан, в якій вводить ваша музика, за ліричність, за якість, за підтримку, за дружбу і за те, що швидко відгукнулись на пропозицію виступити. Нехай удача буде завжди на вашому боці!
Sontse V Kysheni - за ващу щірість, за пісні, які не дають всидіти на місці, за відданість своїй справі, за позитив, за те, що підкорили серця всіх присутніх, за чуттєвість. Бажаємо вам успіху на великій сцені, друзі!
Фестиваль не мав би такий суперовий дизайн без талановитої та творчої Алёна Колесниченко (Мастерская дизайна "Гнездо").
Також ми маємо надійного партнера, який забезпечив нас всім необхідним технічним обладнанням - це компанія All For Events.
Всім волонтерам, які дуже сильно допомогли виконати всі технічні роботи для того, щоб фестиваль відбувся вчасно і швидко та оперативно допомогли зі збором.
Всім фотографам, які допомогли висвітлити цей захід.
Ми зробили гарну справу. Юджина пишалася б нами, бо вона була небайдужою людиною і завжди готова була відкрити своє серце для того, що допомогти, підтримати та зігріти своїм теплом.
Організатори:
Скарбниця проектів,
ГС "Воля Громади",
Фестиваль Вуличних Музикантів Street Music Fest
(фото будуть поступово додаватися)