23/10/2025
9 листопада, неділя, бар симпатія
ПАН КОЦЬКИЙ збирає всю свою фонотеку з вінілових платівок і флешок та їде до нас з Києва, щоб зробити ВЕЧІР ДРАМ-Н-БЕЙСУ!
Будемо слухати вініл, а в перервах - говорити про драм-н-бейс і всяке різне.
Якщо у вас в колекції є платівки драм-н-бейсу або з ним повʼязані - приносьте!
Також учасниками цього вечора будуть діджеї РОСЛ та ОСТ - (п)резиденти угрупування ГРАЄМ ДРАМ-Н-БЕЙС
Неділя, 9 листопада. Виключно драм-н-бейс, а може й нє!
Вхід вільний, початок 19:00