11/05/2026
⚠️ Deratizacija in dezinsekcija v Mestni občini Nova Gorica ⚠️
Z mesecem majem 2026 se na območju Mestne občine Nova Gorica začenja izvajanje rednih ukrepov zatiranja podgan, ščurkov ter ličink komarjev v mirnih vodah na javnih površinah.
Za uspešno preprečevanje širjenja škodljivcev občane pozivamo k:
✔️ rednemu čiščenju prostorov,
✔️ pravilnemu ravnanju z odpadki,
✔️ odstranjevanju stoječe vode,
✔️ zapiranju dostopov v stavbe.
❗️Ostankov hrane in organskih odpadkov ne odmetavajte v odtočne oziroma kanalizacijske cevi.
🔗 Več informacij in kontakti: https://www.nova-gorica.si/sl/novice/obvestilo-obcanom-o-izvajanju-deratizacije-in-dezinsekcije/