03/06/2026
Miesiąc maj tradycyjnie jest poświęcony Maryji,a jego nieodłączny element stanowią nabożeństwa majowe przy krzyżach i kapliczkach 🌿
25 maja o godzinie 16:00 w Sołectwie Osieczno odbyło się nabożeństwo majowe z poświęceniem pól oraz odnowionej Kapliczki Świętego Antoniego .
Dziękujemy bardzo księdzu
Proboszczowi Jacek Gładysz za odprawienie mszy świętej oraz błogosławieństwo.
Dziękujemy serdecznie za udział w nabożeństwie oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom Osieczno za
pomoc oraz wsparcie finansowe w odnowieniu Kapliczki ,naszego dziedzictwa kulturowego.
Pamiętajmy o naszej kulturze, zabytkach o wspólnocie.