Forum Łódzkich Motocyklistów

  • Home
  • Forum Łódzkich Motocyklistów

Forum Łódzkich Motocyklistów Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Forum Łódzkich Motocyklistów, Usługi związane z przyjęciami i rozrywką, .

Niech Nowy Rok odpali za pierwszym razem,chodzi równo jak dobrze wyregulowany silniki nie gaśnie w najmniej odpowiednim ...
31/12/2025

Niech Nowy Rok odpali za pierwszym razem,
chodzi równo jak dobrze wyregulowany silnik
i nie gaśnie w najmniej odpowiednim momencie 😉

Życzymy Wam tylu kilometrów,
ile asfaltu pod kołami pomieści Polska i okolice,
samych zielonych świateł
oraz zakrętów, które same się składają 🏍

Niech gleby omijają Was szerokim łukiem,
mandaty żyją tylko w legendach forum,
a sezon zaczyna się wcześnie i kończy bardzo, bardzo późno😎

Drodzy motocykliści,Jesteśmy już jedną nogą w 2026 roku, a będzie to rok przełomowy. Prawdopodobnie w tym negatywnym zna...
31/12/2025

Drodzy motocykliści,
Jesteśmy już jedną nogą w 2026 roku, a będzie to rok przełomowy. Prawdopodobnie w tym negatywnym znaczeniu... 🧐

Poniżej kilka faktów:
a) W dniu 27 czerwca 2026 platforma internetowa Forum Łódzkich Motocyklistów będzie obchodzić 15 lecie powstania. Ależ to zleciało, co?

b) W pierwszym kwartale 2026 roku prawdopodobnie wejdzie w życie ustawa mówiąc, że "Każde spotkanie fanów motoryzacji, w którym uczestniczy 10 lub więcej pojazdów, musi być zgłoszone jako zgromadzenie." To oznacza, że czwartkowe spoty nie powinny być wiązane z FŁM, a urodziny na kilkaset osób wymagają jeszcze więcej pracy w przygotowaniach i formalnościach.

c) Łódzcy motocykliści jednoczyli się lata temu na forach, w tym FŁM, kolejno na grupach facebook i innych socialach, a aktualnie przeszły rozmowy na prywatne komunikatory i podgrupy w zamkniętych hermetycznych kręgach.

d) Nasze społeczeństwo jest coraz bardziej anonimowe, podszywa się pod różne wymyślone imiona i nazwiska, usuwa konta i swoje wpisy kiedy są niewygodne, a to przeczy budowaniu więzi zaufania i integracji.

e) W połowie marca zostaniemy obciążeni nowymi opłatami za utrzymanie infrastruktury Forum dyskusyjnego, gdzie sama licencja wzrasta aż o 300%. Czas sięgać po reklamodawców, a unikaliśmy tego aby nie zasypać Was bannerami.

f) W ubiegłych latach organizacją wydarzeń zajmowała się formalna organizacja "Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów" - dla forumowiczów, naszych obserwatorów, fanów, przyjaciół, ale i tam zaszły zmiany i może zabraknąć rąk do pracy oraz finansowania.

g) Z każdym rokiem zaangażowanie administracji spada, czyli coraz gorzej się z Wami komunikujemy, robimy coraz dłuższe przerwy, nie inwestujemy tak jak kiedyś w konkursy, spotkania, wyjazdy. Nie ogarnęliśmy wielu tematów, które były zgłaszane przez Was.

Podsumowując krótki elaborat:
Mamy dużo za uszami, ale od blisko 15 lat trzymamy się na łódzkim rynku pomimo wzlotów i upadków. Jednakże brakuje nam celu i wizji na najbliższe kilka lat, abyśmy wiedzieli do czego dążyć, po co sięgać i jak to zmierzyć. To spowodowało, że odchodzą od nas ludzie, którzy wstawali w niedzielę o 6 rano, aby coś zrobić dla naszej społeczności, zamiast odpoczywać po ciężkim tygodniu pracy i posiedzieć z rodziną. W dodatku niepewna sytuacja związana z organizacją wydarzeń i rosnąca chęć bycia anonimowym zaprzecza naszemu archetypowi - powstaliśmy w 2011 roku, aby się wspólnie jednoczyć, rozmawiać, pomagać, spotykać. Z biegiem lat to się rozmyło, nie ma już co z tym walczyć.

W najbliższych tygodniach pojawią się rozbudowane artykuły o tym co zrobiliśmy od 2011 roku, jak otworzyć forum dyskusyjne i jak rozpocząć własne stowarzyszenie i działalność. Po to, aby wzbudzić zainteresowanie osób, które być może mają pokłady wolnego czasu, energii na przepychanie ciężkich tematów z instytucjami i firmami. Mówiąc wprost - to jest najlepszy czas, abyś otworzył/otworzyła nowe miejsce dla motocyklistów, które stanie się naturalnym mostem pomiędzy Forum Łódzkich Motocyklistów, a nową platformą, aplikacją, komunikatorem.

Dziękujemy za te kilkanaście lat. Czy to koniec? Raczej początek czegoś nowego. Spodziewajcie się niespodziewanego :)

P.S. Jeśli jesteście za coś wdzięczni, coś Wam dało uczestniczenie w życiu FŁM nie krępujcie się - poznajmy te historie!

Niech te Święta będą jak idealna trasa poza miastem :spokojne, dające wytchnienie i radość 🎅🎄Życzymy Wam pełnych baków (...
23/12/2025

Niech te Święta będą jak idealna trasa poza miastem :
spokojne, dające wytchnienie i radość 🎅🎄

Życzymy Wam pełnych baków (przy stole),
ciepłych rękawic (i jeszcze cieplejszej atmosfery),
oraz Mikołaja na dwóch kołach z prezentami które wywołają uśmiech (pod kaskiem) 🏍😎

Black Friday już za nami 😁ręka w górę, kto zdążył upolować coś fajnego? 😎Prezenty świąteczne już ogarnięte czy dopiero l...
15/12/2025

Black Friday już za nami 😁ręka w górę, kto zdążył upolować coś fajnego? 😎

Prezenty świąteczne już ogarnięte czy dopiero lista „must have” się tworzy?

Dajcie znać:
👉 czym obdarowujecie swoich moto-bliskich (albo samych siebie 😁)
👉 czy stawiacie na gadżety, ciuchy, chemię, elektronikę, a może… vouchery na jazdę?
👉 polecacie jakieś sprawdzone sklepy stacjonarne w Łodzi albo online?

Może komuś wpadnie pomysł na idealny prezent 🎁

Niech ten wątek będzie motocyklową inspiracją przed świętami! 🔥

Zbliża się Black Friday – dzień, który jest zwieńczeniem całego tygodnia motocyklowych promocji 😎Dajcie znać:👉 Czy planu...
25/11/2025

Zbliża się Black Friday – dzień, który jest zwieńczeniem całego tygodnia motocyklowych promocji 😎

Dajcie znać:
👉 Czy planujecie szaleć na wyprzedażach?

👉 Polujecie na jakiś konkretny produkt – kask, kurtkę, rękawice, opony, a może elektronikę?

👉 A może już coś upolowaliście? Pochwalcie się!

Podzielcie się też, jakie sklepy polecacie i co według Was jest absolutnym must-have w wyposażeniu motocyklisty 🏍️ 💬👇

Rozkręcamy dyskusję – niech każdy znajdzie tu coś dla siebie 🤜🤛

MotoMikołaje Łódź już rozgrzewają sanie 🏍️Ruszają tegoroczne zbiórki, kwesty i aukcje 🎯Jak co roku zachęcamy Was do wspa...
13/11/2025

MotoMikołaje Łódź już rozgrzewają sanie 🏍️

Ruszają tegoroczne zbiórki, kwesty i aukcje 🎯
Jak co roku zachęcamy Was do wsparcia, a można na wiele sposobów, od wolontariatu przez licytacje po datki 🎯

Wierzymy, że jak zwykle nie zawiedziecie 💪💓

Wszystkie inicjatywy motocyklistów które mają na celu nieść pomoc i radość zasługują nie tylko na uznanie ale też rozgłos i wsparcie społeczności FŁM 🏍️

Bądźcie z nami 🏍️🧑‍🎄🎁

MotoMikołaje 2025 ruszają! Poznaj tegoroczny plan jazdy i dołącz do akcji!

Jak możesz dołączyć?
🎅 Zostań wolontariuszem podczas zbiórek w centrach handlowych - zgłoś się do [email protected] z imieniem i nazwiskiem oraz swoją dostępnością.
🎅 Udostępnij swój motocykl na wystawę podczas zbiórki w Port Łódź! - [email protected]
🎅 Podaruj "coś" na nasze charytatywne aukcje Allegro - wyślij info do [email protected].
🎅 wstaw motomikołajową skarbonę w swoim miejscu pracy - napisz do [email protected]

Zerknij też na nasze charytatywne aukcje! https://allegro.pl/uzytkownik/motobajki

Podopieczni Domów Dziecka czekają na Twoje wsparcie! A jak wiemy, MotoMikołaje nigdy nie zawodzą 😁

11 listopada coraz bliżej 🇵🇱Obchodzicie Święto Niepodległości na motocyklu, czy może to dla Was dzień totalnego resetu, ...
05/11/2025

11 listopada coraz bliżej 🇵🇱

Obchodzicie Święto Niepodległości na motocyklu, czy może to dla Was dzień totalnego resetu, a sezon już definitywnie zamknięty?

W wielu polskich miastach organizowane są Motocyklowe Parady Niepodległości 🇵🇱🏍️ biało-czerwone flagi, wspólna jazda, świetna atmosfera i poczucie wspólnoty.

Najbliższa nam parada odbędzie się w Łowiczu 🤍❤️ chyba, że wiecie o jeszcze jakichś motocyklowych obchodach 11 listopada? Chętnie się dowiemy 😎

Niech ten dzień będzie nie tylko symbolem wolności dla Polski, ale też przypomnieniem, że wolność na dwóch kołach smakuje najlepiej 💪🏍️💨

Pamiętajmy o tych, którzy pojechali w swoją ostatnią trasę 🏍️🕯️ Czas zadumy, wspomnień i refleksji. W najbliższych dniac...
29/10/2025

Pamiętajmy o tych, którzy pojechali w swoją ostatnią trasę 🏍️🕯️

Czas zadumy, wspomnień i refleksji. W najbliższych dniach warto zatrzymać się na chwilę i wspomnieć naszych przyjaciół, którzy już nie wrócili z drogi.

Każdy z nich żył pasją, która nas wszystkich łączy, niech to właśnie ta pasja przypomni nam, jak kruche i cenne jest życie.

Odwiedźmy ich groby, zapalmy znicz, wspomnijmy wspólne chwile, a wracając na drogę pamiętajmy o rozwadze, szacunku i bezpieczeństwie. Bo każdy powrót do domu to największe zwycięstwo.

Niech świeci im wieczne światło 💛

Nie chcesz jeszcze kończyć sezonu? Wyrusz z zespołem Triumph Łódź  w niezapomnianą motocyklową przygodę po słonecznej An...
24/10/2025

Nie chcesz jeszcze kończyć sezonu? Wyrusz z zespołem Triumph Łódź w niezapomnianą motocyklową przygodę po słonecznej Andaluzji! 🏍️☀️

Czekają na Ciebie:
- kręte drogi w pobliżu gór Sierra Nevada
- klimatyczne hiszpańskie miasteczka
- zapierające dech w piersiach widoki
- doskonała pogoda i motocyklowa atmosfera bez końca

Nie odkładaj swojej pasji na przyszły rok i zamknij sezon w wielkim stylu, w rytmie flamenco i hiszpańskiego słońca! 🇪🇸

📍 Gdzie: Andaluzja, Hiszpania
📅 Kiedy: 06-13.12.2025

Sprawdź pełny opis wydarzenia: https://www.facebook.com/events/24798740776478720

↪ W razie dodatkowych pytań kieruj się do Norberta : [email protected]

Znacie EICMA ? 😎 To jedne z największych motocyklowych targów świata. Co roku Mediolan zamienia się w mekke fanów dwóch ...
22/10/2025

Znacie EICMA ? 😎

To jedne z największych motocyklowych targów świata. Co roku Mediolan zamienia się w mekke fanów dwóch kółek! 🏍️🔥

W tym roku EICMA odbędzie się od 6 do 9 listopada na Fiera Milano Rho 🇮🇹

A z Łodzi to dosłownie rzut beretem!
Mamy bezpośrednie loty z Port Lotniczy Łódź do Mediolanu/Bergamo 🇮🇹, więc ogarnięcie wypadu to banał. ✈️ Wsiadasz na Lublinku, wysiadasz pod Mediolanem i po chwili jesteś w centrum motocyklowego świata 😁

Wiemy, że pewni Forumowicze mają już bilety na EICMA więc pomyśleliśmy, że wrzucimy tu info — może ktoś z Was też się skusi?

Dajcie znać:

👉 Czy ktoś z Was już był na EICMA? jakie macie wrażenia?
👉 A może dzięki temu postowi właśnie myślicie, żeby tam polecieć?
👉 Co chcielibyście wiedzieć na temat tych targów - poprosimy o przywiezienie porcji informacji tych, którzy polecą ✈️

Address


Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Forum Łódzkich Motocyklistów posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Forum Łódzkich Motocyklistów:

  • Want your business to be the top-listed Event Planning Service?

Share