14/01/2026
2 lata temu w mojej głowie pojawił się pomysł o organizacji targów, który powoli dojrzewał i powoli stawał się moim małym marzeniem, które w zeszłym roku udało mi się zrealizować i to z ogromnym sukcesem.
Myślałam, ze będzie to wydarzenie jednorazowe, nie byłam pewna czy wszystko się uda, towarzyszył mi wielki stres, strach czy podołam. Nawet nie śniłam, że to marzenie będzie miało swoją kontynuację - Tegoroczną Edycję 2., która znów była wielkim sukcesem!
To dzięki Sali Vanessa w Łaszczynie, dzięki mojej rodzinie, dzięki , Arczi, ,
i wszystkim wystawcom z 1. jak i 2. Edycji mogłam zrealizować swoje marzenie, za co ogromnie dziękuję!
Bez Was i Waszej pomocy i zaangażowania nie byłoby tak fantastycznego wydarzenia!
DZIĘKUJĘ! 😍♥️🫶
dziękuję za przepiękne podsumowanie tego dnia! 😍🤩
foryou