31/12/2020
Szczęśliwego Nowego Roku. Zapraszam do klikania i polubień na moim oficjalnym fanpage!!!🥂🍾
Święta, Święta i po Świętach, a teraz czas na SZAMPAŃSKĄ ZABAWĘ SYLWESTROWĄ🍾🥂. Niezależnie od tego, czy spędzacie Sylwestra w domu, czy u znajomych lub poza granicami kraju to zapraszam Was do obejrzenia kadrów z kolejnego reportażu ślubnego 📸. Wesele odbyło się w wyjątkowo malowniczym Dworku Binkowskim w Kielcach a jego motywem przewodnim były drzewka🎄. Na uwagę zasługuje również samochód, którym poruszała się Młoda Para. Oderwijmy się więc na chwilę od przygotowań do powitania 2021 roku. Szczęśliwego Nowego Roku!
Zapraszam do obejrzenia całego reportażu w linku 💥😍📸❤👉 https://www.pawelstec.eu/dworek-binkowski-wesele-w-kielcach/
❤️
❤️
❤️
Paweł Stec - Fotografia Ślubna, Dj Michał, Paweł Stec - Wedding Photography, Ola Pasztelan, Jakub Pasztelan, Binkowski Dworek
❤️
#