06/04/2026
Dzisiaj w Oświęcimiu na Zasolu po raz trzeci zostaliśmy poproszeni o zorganizowanie piana party. Mimo wietrznej pogody bawiło się z nami mnóstwo osób – zarówno dzieci, jak i dorośli 🌬️🎉
Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i niesamowitą atmosferę! 💙
Chcemy też podkreślić, że byliśmy sponsorami tego wydarzenia, natomiast nie jego organizatorami.
Do zobaczenia na kolejnych imprezach! 🫧🥳