06/04/2026
Kiedy myślisz, że to już koniec pieczenia… a tu kolejny sernik wjeżdża na stół 😅🍰🐣
Tak właśnie wyglądała nasza Wielkanoc – mąka wszędzie, mikser na pełnych obrotach i zapach, który kusił nawet sąsiadów 🤭
Dziękujemy Wam za wszystkie zamówienia i zaufanie – serio, daliście nam niezły „wycisk”, ale taki, który uwielbiamy! 💛
Mamy nadzieję, że nasze wypieki zniknęły ze stołów szybciej niż święconka z koszyczka 😜
Dzięki, że jesteście – bez Was nie byłoby tej całej słodkiej magii! 🍩✨