13/10/2025
Kochani !
,,z łóżka szpitalnego na profesjonalny modowy wybieg ”
tak można jednym zdaniem określić wydarzenie w jakim mieliśmy zaszczyt🥰wziąć udział w minioną sobotę .
III edycja charytatywnego pokazu mody ONA organizowana przez Fundacja onkologiczna La vie La vie to jest po prostu magia .
Pokaz mody w którym modelkami i modelami są pacjenci onkologiczni na różnym etapie choroby.
Wojtek : To był profesjonalny pokaz mody , wszystko na najwyższym poziomie od miejsca Wroclaw Terminal Hotel po przez fryzjerów , wizażystów i najważniejsze ,kolekcja ubrań od Kamil Hala. Niesamowite doświadczenie, pełne łez wzruszeń i pozytywnej energii. Moc Miłości 💚💛❤️dla Wszystkich z którymi miałem ZASZCZYT ,,przechadzać” się po wybiegu . Panie ! Jesteście PRZEPIEKNE i NIESAMOWITE 😍🔥Panowie ( a było nas łącznie 6 sztuk 😁) Jesteście MISTRZAMI ! Bądźcie zdrowi ! Kocham Was wszystkich . Do zobaczenia!!!!
Agata :
Oglądałam pokaz wśród rodzin modelek i modeli na widowni .
To przeżycie , którego nie da się opisać słowami💚 Ogrom emocji od radości po łzy wzruszenia. Wszystko w pięknej scenerii i w szlachetnym celu .
Panie i Panowie ! Byliście WSPANIALI‼️
Ciszę się, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu . Bądźcie zdrowi 🙏🏻🍀🙏🏻
WIELKIE BRAWA 👏👏👏dla organizatorów!!!