19/06/2025
Kochani!!! Dziękujemy! ❤️🙏 Mamy już razem zebrane 10 000 zł!
Nie tak dawno zaczęliśmy naszą zbiórkę – pisałam o tym tutaj, na Facebooku – z wiarą, że wspólnie uda się osiągnąć cel.
I dziś mogę z radością napisać: mamy już 10 000 zł z potrzebnych 12 000 zł na naszą jubileuszową wyprawę
“Nakręceni na Jubileusz – wspieramy w drodze do Rzymu”! 🇮🇹🚴♀️🛤️
Wasze wsparcie – zarówno finansowe, jak i duchowe – przerosło nasze oczekiwania. To niesamowite widzieć, jak wiele osób zaangażowało się w ten projekt. Każda wpłata, udostępnienie czy dobre słowo to cegiełka, dzięki której możemy dalej iść (a właściwie kręcić!) naprzód.
Do pełni celu brakuje nam jeszcze tylko 2 000 zł! Wierzymy, że z taką ekipą dobra u boku uda się to osiągnąć już niebawem. Jeśli możecie – nadal wspierajcie, udostępniajcie, mówcie znajomym. Każdy gest ma znaczenie.
Z całego serca DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami.
To dzięki Wam ta droga – i ta do Rzymu, i ta życiowa – nabiera głębszego sensu. 💛
Z wdzięcznością,
Ekipa Nakręceni na Jubileusz
Dom Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy
Cześć! Tu Dorota – siostra jednej z najdzielniejszych i najbardziej kochających mam, jakie znam. Mam tu na myśli moją rodzoną siostrę Magdę – a może raczej: Siostrę Magdę, bo jest zakonnicą z sercem tak wielkim, że mieści w nim cały Dom dla Dzieci, który współprowadzi z innymi ...