31/08/2025
W dniu wczorajszym tj. 30.08. Nasze Koło poraz pierwszy miało zaszczyt pokazać sie na tak ważnym wydarzeniu jakim są dozynki.
Byl to Nasz debiut, ale daliśmy rade 💪
Serwowaliśmy:
-zupe strogonowa
-Mini burgerki
-swojski chlebek ze smalcem i ogórkiem kiszonym
-sernik
-jabłecznik
-rogaliki z marmolada
-drozdzowki z serem
-amerykany
-owocowe kubeczki
-lemoniade
-kawe i herbatę.
Dziękujemy wszystkim sasiednim stanowiskom KGW za super atmosferę, mile przyjęcie oraz dodanie nam otuchy gdy się stresowalismy 😁😍
Mielismy także namiot z Naszym rękodziełem, który także pięknie sie prezentował😊☺️
Poniżej fotorelacja📸
Ps. Dziękuję kobitki za tak piękna współpracę, gdyby nie Wy nie udałoby sie.
Jesteście WIELKIE 😍
Sylwia 😁😘