24/06/2024
Słoiki brzęczą, owoce się gotują, szkoda, że nie można przekazać zapachu aby zachęcić Was do spróbowania moich przetworów.
Ale może kilka słów.
Sezon owocowy w pełni więc obecnie przygotowuję dżemy i sosy z: truskawek🍓, malin, borówek i jagód🫐, czereśni i wiśni🍒 niedługo zawita również rabarbar.
Co ważne z niewielką ilością cukru! W odróżnieniu od produktów sklepowych bazuję na cukrze naturalnym znajdującym się w owocach.
Jednak nie samą słodyczą człowiek żyje więc będą również słoiki warzywne 🌶🫑🧄🍅🧅
Zapraszam do kontaktu :)
Jeżeli jest coś co chętnie znalazł byś w swojej spiżarce, a nie masz czasu tego przygotować napisz postaram się pomóc.