E39 Klub Találkozó Pásztó

E39 Klub Találkozó Pásztó E39 Klub Magyarország éves nyári találkozója. A legtöbb E39 egy időben, egy helyen Pásztón.

Sziasztok.Befutott nálunk is ez a Firts2 appNevezzük autó facebook-nakPróbáljuk meg feléleszteni a klub életetCsináltam ...
21/07/2025

Sziasztok.

Befutott nálunk is ez a Firts2 app
Nevezzük autó facebook-nak

Próbáljuk meg feléleszteni a klub életet
Csináltam egy Crew-t : e39 klub magyarország névvel.

Töltsd le az appot, regisztrálj. Töltsd ki a profilod.
Jelentkezz a klub-ba!

Tudunk egy interaktív appon belül akár talikat, eseményeket szervezni.
Spontán autózásokat közösen, stb.

Egyre többször jön fel a téma, hogy fussunk neki sok év után újra a hivatalos klub taliknak.

Egyáltalán lássuk mekkora az érdeklődés még!
Gyertek a Firts2 app-ban a E39 klub-ba.
JAA : az app ingyenes teljesen!

Sziasztok!Rengeteg kérdés érkezik a pásztói találkozóval kapcsolatban!Sajnos belátható időn belül nem lesz újra a megszo...
23/06/2022

Sziasztok!

Rengeteg kérdés érkezik a pásztói találkozóval kapcsolatban!

Sajnos belátható időn belül nem lesz újra a megszokott programmal, helyszínnel és hangulattal E39 klub tali!

Ennek több oka is van, de a legfőbb, hogy a helyszín komoly fejlesztéseket kap, és addig zárva tart.
Az, hogy a felújítás, átépítés után mik lesznek a lehetőségek? Senki sem tudja!

Remek 5 èvet alkottunk, 5 olyan BMW rendezvény, aminek párja azóta sincs!
De egy dolgot megígérünk nektek, ha visszatérünk, az mindent felül fog múlni!

5 éve volt az első találkozónk!Ki volt ott 5 éve? Kinek, milyen emléke van?
25/07/2021

5 éve volt az első találkozónk!

Ki volt ott 5 éve?
Kinek, milyen emléke van?

Bogácsi Balázs találkozón készült képei.

Sziasztok!Az idei év sem lesz jobb mint a 2020-as!Vírus ide, nemzeti konzultáció oda, egy biztos!2021-ben sem lesz E39 K...
25/03/2021

Sziasztok!

Az idei év sem lesz jobb mint a 2020-as!
Vírus ide, nemzeti konzultáció oda, egy biztos!

2021-ben sem lesz E39 KLUB Találkozó a Pásztói strandon!

Hogy miért?

1, nem látjuk biztosnak, hogy minden féle korlátozás nélkül megrendezhető az esemény! Nem akarunk oltási igazolással, vírus félelemmel, maszk hordással foglalkozni!

Kizárólag az autókkal és a jó társasággal szeretnénk magunkat elfoglalni! Ez úgy néz ki szinte lehetetlen!
Annak ellenére is, hogy a kormány keményen dolgozik azon, hogy nyithassunk, és visszatérjen minden a régi kerékvágásba!

2, ha ezen túl is tudunk lendülni, jön a másik oltári probléma!
A helyszín nem áll rendelkezésünkre a továbbiakban ismeretlen ideig! Ennek az az oka, hogy a pásztói strandfürdő ha minden igaz egy nagy felújításon, és átépítésen esik át, és a terület ahol mi évek óta összegyűlünk építési/műveleti terület lesz!

Emiatt egyik szemem sír, hiszen E39 fan létemre el kell viseljem, hogy a már szívünkhöz nőtt rendezvény nem lesz!
Viszont a másik szemem nevet, hiszen pásztóiként örülök, hogy végre megújul a strand, és városunk fejlődik! Az irány jó, haladni kell rajta tovább!

Természetesen a városvezetés jelezte, hogy szeretnék ha megrendeznénk a találkozót, hiszen az évek alatt egy fix programmá nőtte ki magát Pásztón. Mindíg is örömmel fogattak
bennünket.
Azonnal felajánlottak egy másodlagos helyszínt nekünk, amiért nagyon hálásak vagyunk, és köszönjük! Viszont hosszas tanakodás után arra jutottunk, hogy akár mennyire is szeretnénk, ott nem tudjuk megadni nektek a már jól megszokott színvonalat, és abban teljesen egyetértettünk, hogy lejjebb nem adunk. Vagy minden, vagy semmi alapon játszunk!

Nagyon sajnáljunk!
Dolgozunk azon, hogy hogyan lehetne ettől függetlenül az E39 Klub életet felrázni a nyáron, sőtt akár folyamatosan! Amint vannak új infók, azonnal jelentkezünk!

Innen is szeretnénk megköszönni a rengeteg segítséget Pásztó város önkormányzatának, kiemelten Farkas Attila Polgármester Úrnak és Város gazdálkodásának amit az elmúlt évek során kaptunk!

Mindent köszönünk!
Bízunk benne, hogy a megújult strand-on újra egy kiemelkedően magas színvonalú rendezvényt tudunk megrendezni!

Üdv:
Kanyó Bence

Sziasztok! Új év, új remények!Sok találgatás látott napvilágot a 2021 évi E39 Klub találkozóról!Segítünk kicsit:Igen! Te...
03/02/2021

Sziasztok!
Új év, új remények!

Sok találgatás látott napvilágot a 2021 évi E39 Klub találkozóról!

Segítünk kicsit:

Igen! Tervezzük, hogy idén folytatódik a sorozat a 6. résszel, a megszokott időpontban, ebben az esetben 2021.07.31.-én!

A kérelmet beadtuk Pásztó város önkormányzata felé, onnan várunk visszajelzést!
Természetesen csak abban az esetben fog megrendezésre kerülni, ha annak biztonságos lebonyolítása kétséget kizárólag megoldható! Tehát nem lesznek korlátozások, nem lesz vírus, és fertőzés kockázat, a strand is teljes kapacitáson, korlátozás mentesen üzemel.

Ha ezek közül már csak egy tényező is kérdéses, az idei rendezvény törlését fogjuk azonnal kihirdetni!

Megértéseteket, és türelmeteket köszönjük!

E39 Klub csapata!

HIVATALOS!2020-ban nem lesz E39 Klub Találkozó Pásztón!Üdv: Kanyó Bence - FőszervezőUi.: Egy közös sütögetést, minitalit...
25/05/2020

HIVATALOS!

2020-ban nem lesz E39 Klub Találkozó Pásztón!

Üdv: Kanyó Bence - Főszervező

Ui.: Egy közös sütögetést, minitalit, kocsikázást szeretnénk szervezni hiánypótlóként. Infók hamarosan!

Kedves Klubtagok!Nem tudunk elmenni a “Korona” mellett mi sem!Megtámadta hazánkat is ez vírus, a kormány folyamatosan pr...
16/03/2020

Kedves Klubtagok!

Nem tudunk elmenni a “Korona” mellett mi sem!
Megtámadta hazánkat is ez vírus, a kormány folyamatosan próbál ezzel lépést tartani, és intézkedések sorát vezeti be! Ami a rendezvényeket is érinti!

Időközben megkaptuk Pásztó Városától az engedélyt a rendezvényre!

Viszont a kialakult helyzetre való tekintettel a hivatalos kihirdetésére nem kerül sor, amíg a vírushelyzet ezt nem teszi lehetővé!
Jelen pillanatban sokkal fontosabb a megelőzés, és hogy vigyázzunk egymásra!

Sokan kérdeztétek, hogy mikor lesz!?
2020.07.25. Szombat a tervezett dátum!

Jómagam, és a csapat nevében mondhatom, bízunk benne, hogy mielőbb túlleszünk ezen a helyzeten, és koncentrálhatunk a jól megszokott dolgokra!

Megértéseteket köszönöm/köszönjük!

Kanyó Bence és az E39 Klub csapata!

Kedves Klubtagok!Pétertől 2020 01 14.-én reggel 09.00-kor vesz a család végső búcsút a zalaegerszegi  Új Köztemetőben!Pe...
09/01/2020

Kedves Klubtagok!

Pétertől 2020 01 14.-én reggel 09.00-kor vesz a család végső búcsút a zalaegerszegi Új Köztemetőben!

Peti biztos örülne ha látná, hogy mi is ott vagyunk!
Akihez közel állt, ismerte, szeretne végső búcsút venni, az csatlakozhat a konvojunkhoz, és együtt kísérjük utolsó útjára Petit!

2020.01.14.-én reggel 5.45 kor gyülekezünk az M7-es autópálya “Tárnoki Lukoil” benzinkútjàn! Onnan indulunk tovább közösen Zalaegerszegre!

Kérünk mindenkit, hogy a temetésen, ahogy a csalàd kérte, részvétnyilvánítás és koszorú nélkül, egy szál virággal fejezzük ki együttérzésünket!

A temetés után közösen a baleset helyszínére vonulunk, és ott is megemlékezünk Petiről, fejfàt helyezünk el!

Kérem aki csatlakozna, az jelezze felék !

Köszönettel: Bence

Sziasztok!Sajnos rettenetes hírt kaptunk! Peti autóbalesetet szenvedett tegnap, és nem élte túl! A hírt párja Melinda is...
21/12/2019

Sziasztok!

Sajnos rettenetes hírt kaptunk!
Peti autóbalesetet szenvedett tegnap, és nem élte túl! A hírt párja Melinda is megerősítette nekem!
Kegyeletből nyomatékosan kérek mindenkit a “hogyant” most ne tárgyalja senki!

Nincsenek megfelelő szavak, jó ismerőst, barátot, remek klubtagot vesztettünk.
Nyugodjon békében! A családnak pedig kitartást kívánunk!

Természetesen amint kiderül mikor vesz a család végső búcsút Petitől megosztom veletek, és mi is megyünk elbúcsúzni, a mi örök bajnokunktól!

Hiányozni fogsz Peti!

Cím

Pásztó

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni E39 Klub Találkozó Pásztó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése E39 Klub Találkozó Pásztó számára:

Megosztás