25/03/2021
Sziasztok!
Az idei év sem lesz jobb mint a 2020-as!
Vírus ide, nemzeti konzultáció oda, egy biztos!
2021-ben sem lesz E39 KLUB Találkozó a Pásztói strandon!
Hogy miért?
1, nem látjuk biztosnak, hogy minden féle korlátozás nélkül megrendezhető az esemény! Nem akarunk oltási igazolással, vírus félelemmel, maszk hordással foglalkozni!
Kizárólag az autókkal és a jó társasággal szeretnénk magunkat elfoglalni! Ez úgy néz ki szinte lehetetlen!
Annak ellenére is, hogy a kormány keményen dolgozik azon, hogy nyithassunk, és visszatérjen minden a régi kerékvágásba!
2, ha ezen túl is tudunk lendülni, jön a másik oltári probléma!
A helyszín nem áll rendelkezésünkre a továbbiakban ismeretlen ideig! Ennek az az oka, hogy a pásztói strandfürdő ha minden igaz egy nagy felújításon, és átépítésen esik át, és a terület ahol mi évek óta összegyűlünk építési/műveleti terület lesz!
Emiatt egyik szemem sír, hiszen E39 fan létemre el kell viseljem, hogy a már szívünkhöz nőtt rendezvény nem lesz!
Viszont a másik szemem nevet, hiszen pásztóiként örülök, hogy végre megújul a strand, és városunk fejlődik! Az irány jó, haladni kell rajta tovább!
Természetesen a városvezetés jelezte, hogy szeretnék ha megrendeznénk a találkozót, hiszen az évek alatt egy fix programmá nőtte ki magát Pásztón. Mindíg is örömmel fogattak
bennünket.
Azonnal felajánlottak egy másodlagos helyszínt nekünk, amiért nagyon hálásak vagyunk, és köszönjük! Viszont hosszas tanakodás után arra jutottunk, hogy akár mennyire is szeretnénk, ott nem tudjuk megadni nektek a már jól megszokott színvonalat, és abban teljesen egyetértettünk, hogy lejjebb nem adunk. Vagy minden, vagy semmi alapon játszunk!
Nagyon sajnáljunk!
Dolgozunk azon, hogy hogyan lehetne ettől függetlenül az E39 Klub életet felrázni a nyáron, sőtt akár folyamatosan! Amint vannak új infók, azonnal jelentkezünk!
Innen is szeretnénk megköszönni a rengeteg segítséget Pásztó város önkormányzatának, kiemelten Farkas Attila Polgármester Úrnak és Város gazdálkodásának amit az elmúlt évek során kaptunk!
Mindent köszönünk!
Bízunk benne, hogy a megújult strand-on újra egy kiemelkedően magas színvonalú rendezvényt tudunk megrendezni!
Üdv:
Kanyó Bence