27/10/2025
A Lányok, Asszonyok a Városért Egyesület tagjai 2014. januárjában ismerhették meg Sipos D. Zsuzsannát. Az első Nótadélutánon egyszerűen odament a szervezőkhöz és felajánlotta énektudását. Hamarosan belépett az egyesületbe és ő lett a LAVE Magyar Dal és Zenebarát Kör művészeti vezetője.
Tizenhét Dal Délután műsorát szervezte nagy lelkesedéssel, neves és kiváló énekeseket hozott Dunaharasztira. A szervezés mellett rendszeres fellépője volt a Dal Délutánoknak a közönség nagy örömére.
Többször kérték fel meghatározott dalok eléneklésére, de egyet nem volt hajlandó vállalni. És ezt már soha nem hallhatjuk tőle. Bradányi Iván: A búcsúzás
Emlékét a LAVE tagjai megőrzik és példáját követve igyekeznek a 20. Dal Délután Dunaharasztin c. esztrádműsor fellépőit is úgy megválogatni, hogy Zsuzsanna is büszke lehessen rá.
Művészeti vezetőnk argentin tangót is énekelt