20/08/2025
Kedves Vendégeink, Barátaink!
A nyár sajnos végleg eldöntötte, hogy nem tudunk tovább nyitva lenni. Nagyon sajnáljuk, bezárjuk kapuinkat. Egy álom vált valóra a kávéházzal, most elengedem ezt. Nagy-nagy hála, köszönet mindenkinek, aki bármilyen módon velünk/mellettünk volt a nyitva tartásunk idején.
Ha valakinek van ideje, kedve, kis pénze, azzal tovább lehet vinni ezt a vállalkozást. Én lennék a legboldogabb, ha valakinek átadhatnám - abszolút nyitottan bármilyen konstrukcióra. Nem kellene kukába dobni a befektetett időt, pénzt, erőt.
Szeretettel gondolok a pult mögött töltött időre: Gabi