Siposhegyi Zoltán - A ceremónia mestere

Siposhegyi Zoltán - A ceremónia mestere Aki mestere a ceremóniáknak pontosan tudja, hogy hol és mikor kell lennie. Sohasem kevés és sohasem sok, csak éppen annyi amennyire szükség van.

Több mint 10 év színházi és televíziós tapasztalattal a hátam mögött már tudom, hogy nincsen megoldhatatlan probléma. Ahol a szükség, ott a segítség. Mégis a legbüszkébb arra vagyok, hogy hivatásos szervezők és dekorosok nélkül összehoztam a világ talán legszebb esküvőjét: a sajátomat. Mert nem igaz, hogy egy férfi nem képes kiválasztani a szalvéta színét, vagy órákig molyolni az asztaldíszekkel.

Nekem ez volt a legnagyobb szakmai tapasztalat, hiszen betekintést nyerhettem a legapróbb részletekbe is. Ceremóniamesterként, legfőbb feladatomnak érzem, hogy minden terhet levegyek az ifjú pár válláról és segítsek felejthetetlenné tenni az esküvő napját. Akár reggeltől reggelig. Többnyelvű esküvőket is vállalok angolul és spanyolul, de ha kell a világ szinte összes nyelvén.

Kedves Házasulandó Párok!Ha egy többszörösen elismert és összeszokott csapatot kerestek, és történetesen pont augusztus ...
11/03/2026

Kedves Házasulandó Párok!

Ha egy többszörösen elismert és összeszokott csapatot kerestek, és történetesen pont augusztus 8-án lesz a nagy napotok, akkor most szerencsétek van. Egy jövő évre halasztás miatt nekünk felszabadult a nyár egyik legnépszerűbb dátuma.
👰‍♀️ Így nem kell külön-külön keresgélnetek.
🥇 Nem kell egy évet várnotok a legtapasztaltabb szolgáltatókra.
🕺A jó hangulat és az örök emlék pedig garantált.

Keressetek minket bátran!

Azért télen sem unatkozom a céges rendezvények miatt. Ez például egyszerre volt az egyik legnagyobb közép-európai ingatl...
10/02/2026

Azért télen sem unatkozom a céges rendezvények miatt. Ez például egyszerre volt az egyik legnagyobb közép-európai ingatlanfejlesztő karácsonyi bulija és az izraeli-magyar alapító 75. születésnapja. Méltó kihívás volt.

Na és a tálcát ki tartja? 🥃🥃🥃Ilyen volt a legendás szecsői cigánytánc 💃💃💃 📸:
13/09/2025

Na és a tálcát ki tartja? 🥃🥃🥃Ilyen volt a legendás szecsői cigánytánc 💃💃💃 📸:

Dorina és Szabi esküvőjéről érkezem még képekkel. A nyár legnagyobb bulija volt 🥳🍾🎉🎊🪩 Sosem felejtem el, amikor .erdelyi...
10/09/2025

Dorina és Szabi esküvőjéről érkezem még képekkel. A nyár legnagyobb bulija volt 🥳🍾🎉🎊🪩 Sosem felejtem el, amikor .erdelyi azt mondta, hogy nincs akkora memóriakártya, amivel egy ekkora őrületet meg lehet örökíteni. És persze - nek, a legizmosabb magyar esküvői fotósnak is nagy köszönet a képekért!

Sokan szoktátok kérdezni: pontosan mi is tartozik a munkaköri leírásomba? Minden. Leírás pedig nincs, csak helyzet, amit...
31/07/2025

Sokan szoktátok kérdezni: pontosan mi is tartozik a munkaköri leírásomba? Minden. Leírás pedig nincs, csak helyzet, amit meg fogunk oldani :D

Mennyire volt jó a buli?! Hát ennyire. Viki és Ádám esküvőjén tényleg mindent bevetettünk :) pedig nem csak profi volt a...
13/01/2025

Mennyire volt jó a buli?! Hát ennyire. Viki és Ádám esküvőjén tényleg mindent bevetettünk :)
pedig nem csak profi volt annyira, hogy megörökítette ezeket a pillanatokat, hanem kedves is, hogy csokorba szedte nekem őket. Köszönöm!

Az pedig egészen különleges érzés, amikor a feleségem látja meg bennem a szépet 📸&👰
21/10/2024

Az pedig egészen különleges érzés, amikor a feleségem látja meg bennem a szépet 📸&👰

Ez a legbeszédesebb kép rólam. A műsorvezetés rabul ejtett 🎤🎙️
19/10/2024

Ez a legbeszédesebb kép rólam. A műsorvezetés rabul ejtett 🎤🎙️

Amikor a kolléga csak annyit mond, hogy ,,állj ott meg egy picit” és fél perc alatt olyan jó képeket lő rólad, hogy ninc...
06/10/2024

Amikor a kolléga csak annyit mond, hogy ,,állj ott meg egy picit” és fél perc alatt olyan jó képeket lő rólad, hogy nincs más választásod: évek után le kell cserélned a profilképedet.
ez egy fantasztikus meglepetés volt. Köszönöm!

Én tényleg azért szeretek esküvőzni, mert ebben a szakmában sokkal könnyebb barátokat, mint versenytársakat szerezni. Il...
10/09/2024

Én tényleg azért szeretek esküvőzni, mert ebben a szakmában sokkal könnyebb barátokat, mint versenytársakat szerezni. Ilyen barát lett is az évek során, és így történhetett meg, hogy az ő nagy napját 3-an vezényeltük le, mint ceremóniamesterek. és is olyan emberek, akiket nyugodt lélekkel ajánlok, ha én éppen már foglalt vagyok. És ez most már jópár éve így van. Végre mi is egy kicsit vendégek lehettünk, de persze a bulit nem hagyhattuk állni :)
Elmondhatatlanul köszönöm a (Tinder profilkép minőségű) fotókat -nek, aki már aznap átküldte ezeket a gyöngyszemeket. És végül: nyugi, a ti esküvőtökre férfi nadrágban fogok menni :)

Cím

Kopaszi Gát 4.
Budapest
1117

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Siposhegyi Zoltán - A ceremónia mestere új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás