Szappanos Ádám

Szappanos Ádám ★ kreatív | vicces | varázslatos

🪄☀️
31/05/2026

🪄☀️

🎗
23/04/2026

🎗

🚸
28/03/2026

🚸

Fotósorozat a szombatomról. 🪄📷: Dániel Dara Illúzió Mesterei
23/03/2026

Fotósorozat a szombatomról. 🪄
📷: Dániel Dara
Illúzió Mesterei

Filozófiai kérdés: Mi a különbség a két papírlap között? Mondhatnánk, hogy nem sok. Ránézésre a bal oldalon látható sokk...
22/03/2026

Filozófiai kérdés: Mi a különbség a két papírlap között? Mondhatnánk, hogy nem sok. Ránézésre a bal oldalon látható sokkal megviseltebb állapotban van. Jó pár éve használom már ezt a geget és mindig megbízható darabja volt a bal hátsó zsebemnek. És egy közönségkedvenc mutatványról van szó, így bár nem tudom a pontos számot, de valószínűleg több, mint 100x hajtogattam ki és össze. Sokatoknak ismerősek is lehetnek a poénok róla. Ugyanakkor sokkal többről van itt szó. A két papírlap között rengeteg nevetés hangzott el tőletek, veletek, akiknek a trükköket mutatom. Arra is emlékeztetett, hogy már milyen régóta szórakoztatom az embereket, vagyhogy mennyi kártyapaklit elkoptattam már a kezeim alatt. Univerzális igazságok: az idő telik és "minden mozog". És emiatt nem volt egyszerű megválnom tőle, de annál időszerűbb. Ma ismét szülővárosomban, Békéscsabán fogok fellépni. Az új papír most fogja megkapni az első reakciókat. Legyetek vele kedvesek és ne lepődjetek meg, ha a kőr 10-est húznátok "véletlenül"! ❤🔟

A BŰVÉSZ-SZERDA nem állt meg azóta se, sőt minden eddiginél jobban pörög!💡Lassan nem férünk be, annyian járnak rendszere...
06/03/2026

A BŰVÉSZ-SZERDA nem állt meg azóta se, sőt minden eddiginél jobban pörög!💡
Lassan nem férünk be, annyian járnak rendszeresen. Mindenki jól érzi magát: felnőtt, gyerek, nő, férfi, jobbkezes, balkezes, fideszes, tiszás. 🚸
Márciusban viszek pár új, kísérleti mutatványt, amit Blackpoolban vettem, szóval már csak emiatt sem érdemes kihagyni. 🪄🗓

Esetleg, ha bárki lemaradt volna és nem nézte a sztorijaimat:
04/03/2026

Esetleg, ha bárki lemaradt volna és nem nézte a sztorijaimat:

Sziasztok! 👋🏽Az elmúlt években mindig írtam kis szilveszteri összefoglalót az évemről, sokan mások is csinálják ezt. Nem...
31/01/2026

Sziasztok! 👋🏽

Az elmúlt években mindig írtam kis szilveszteri összefoglalót az évemről, sokan mások is csinálják ezt. Nem árt néhány pillanatra megállni és visszatekinteni, hogy mi minden történt, miben fejlődtünk, mik a terveink.
Idén ez kimaradt. Vagyis most pótlom. De már 2026 van. Attól még idén van. Namindegy. 😅

Bizonyos szempontból egyébként jobban évkezdés ez az időszak számomra, mint a december 31. Rendezvények, haknik terén biztosan. A január olyan, mint egy kedves filler epizód a kedvenc sorozatodból. Nem sok cselekmény van, van egy apró mozgás, de pont ettől jó. Kicsit lepihensz, szusszansz egy nagyobbat, mert nemsokára kezdődik újra ez az őrült maratonfutás. 📺

Emiatt is maradt el a beszámolóm. Muszáj volt pihennem, resetelni a gondolataimat.
Nem is voltam benne biztos, hogy akarok-e még ilyen hosszú, mély mondatokkal teli zagyvaságot írni. Elolvassa-e bárki is? Néhányan? 🤔

Néha alábecsülöm a hatásomat a világra, ahogy hatok az emberekre. Egy kis ember vagyok, 700+ követővel Facebook-on, 200+ követővel Instagram-on, 70+ feliratkozóval YouTube-on, 500+ követővel TikTok-on. Nem nő olyan ütemben a követőbázisom, ahogy szeretném (erről 100%-ban én tehetek, elvégre ritkán és rendszertelenül posztolok). Nem vagyok (MÉG) egy széles körben ismert előadó, de ahol ott vagyok, jól érzik magukat az emberek. Mosolyognak, nevetnek. Ha nem is vagyok mindenkinek szimpatikus, azért a többség aki találkozott már velem van egy jó emléke rólam vagy egy általam bemutatott trükkről.
Ha van legalább egy ilyen kedves emléked, nyugodtan írd meg kommentben, vagy nekem privátban. Szívesen olvasnám. Igenis számít amit csinálsz, legyen bármennyire "jelentéktelennek" tűnő, hatással vagyunk egymásra. 😇

Néha pedig hajlamos vagyok túlbecsülni egy esemény jelentőségét. "Ez most nagyon fontos!" "Itt most eldől minden!" "ÚrISTEN mennyien fognak nézni (mondjuk a televízióban, főműsoridőben a Csillag Születikben)!?" "Hogy fogok kinézni a képernyőn? A szakmának tetszeni fog? Nem járattam le magam? Nem lesz kínos?"
Közben meg elfelejtettem, hogy az egész nem számít annyira és értékes tapasztalatokat gyűjtöttem, megint kipróbáltam valami újat. 🎤

Szóval igyekeztem újratöltődni szilveszteri posztírás helyett, de ahogy berúgta az ajtót ez az év arra mondjuk nem számítottam.
Ez az év minden tekintetben a változások éve lesz, ez senkinek sem kérdés, ugye? 🦋
🐎 Mielőtt előre vágtatunk, kiemelek pár fontos pillanatot számomra 2025-ből:

♠️ Hamár úgy is megemlítettem: Csillag Születik. Nagyon örülök, hogy megléptem ezt. Tényleg. Izgalmas volt! 🌟

♥️ Megvolt az első bűvészverseny részvételem: 19. Joker Magic Day. Helyezést nem értem el, de megnéztem milyen egy ilyen.
Tervezek még versenyezni, ha lesz egy újabb szakmai közönség számára is élvezhető műsorszámom. 🃏

♣️ Újabb fellépések "nembűvész"ként: Elkezdtünk előadásokat vállalni a MASZK Improvizációs Társulattal! Voltam játékos és játékmester is. Aki követi az oldalt, tudhatja már hogy mennyire fontosak lettek ezek a tagok, akikkel kéthetente összeülünk és fiktív karaktereket és sztorikat találunk ki, személyesítünk meg egymás szórakoztatására. Namostmár nem csak egymásnak, hanem minél több helyre, minél több embernek, ahol szívesen látnának ilyen produkciót! 🎭

♦️ Belecseppentem az Illúzió Mesterei országos előadássorozat munkáiba. Először márciusban a budapesti előadások szünetére kértek fel close-upolni, aztán pedig
színpadsegédként folytattam tevékenységem náluk. Nagyon hálás vagyok, hogy ennek a csapatnak a része lettem 2025-től. Sokat láttam, tapasztaltam, utaztam az elmúlt időszakban. Ésha valamire megtanít, az az, hogy nincs olyan, amit ne lehetne megoldani. 🎩

♠️ Ízlelgettem a TikTok LIVE-ozás újdonságát. Biztosan lesznek még próbálkozások. Kövess be ott is, ha érdekelhet efféle élő show! 🎶

♥️ Mindezek mellett sem álltak meg az eseményeim a Pontközpontban, gyertek el! 🟡

Ennyit a gyors visszatekintésről, mostantól "a ló nem néz hátra!" 🐴
És ez nem csak egy klisés, hangzatos mondás. Idén valami átkapcsolt. Nem tudom megmagyarázni, csak így érzem.

"Stílusosan" egy AI generált képet választottam ehhez a poszthoz, amin én szerepelek, egy olyan fotón, ami sosem készült el. (Durva, mi?) 🪑📼
Ez is egy érdekes téma lehetne, hogy az AI hogy fogja megváltoztatni a szórakoztatást. (Talán egy másik bejegyzésben.)
Hát nem izgalmas? 🖥

Kezdjük el akkor a 2026-ot! Maradt hátra 11 hónap. 🪄
Köszi, akik itt vagytok még! Köszi, akik most jöttetek! Köszi, ha végigolvastad. 🙏🏽
(A szöveg viszont 0% AI-t tartalmaz, saját emberi gondolatok)

Előkerült még pár kép a decemberi alkalomról, ezek következnek most. Imádtam, szuper hangulat uralkodott a közönségben! ...
28/01/2026

Előkerült még pár kép a decemberi alkalomról, ezek következnek most. Imádtam, szuper hangulat uralkodott a közönségben! 🪄
A ViharSarok fővárosa: Békéscsaba! 😁

30/12/2025

2026-ban Furcsa Dolgok fognak történni... 🙃🧇👃🩸𝟘𝟙𝟙

Send a message to learn more

Cím

Békéscsaba

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Szappanos Ádám új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Szappanos Ádám számára:

Megosztás

Kategória