Kdo jsem a proč jsem založila projekt Rejžožrouti?👇🏽🥢
Ahoj, sledující, kamarádi a budoucí zákazníci našeho podorlického vietnamského bistra! Jelikož Vás tady přibylo za poslední dva měsíce celkem dost a mnozí se s tímto projektem setkali poprvé, ráda bych se znovu krátce představila a nastínila misi provozovny, kterou pro Vás otevřeme na podzim 2022 v Rovni u Rychnova nad Kněžnou. Kdo vlastně jse
m a jak toto celé začalo?
• Jmenuji se Linh a je mi 30 let.
• Narodila jsem se v Hanoji a jsem 100% Vietnamka. Akorát říkám celkem často „ty vole“, „vokno“ nebo „přijdu dýl“.
• Jsem Vodnář s ascendentem v Blížencích, takže furt někde chodím pozdě a ztrácím klíče, ale stále mi to nepřipadá jako zásadní životní problém.
• Vystudovala jsem gymnázium v Rychnově nad Kněžnou, žurnalistiku na Palackého Univerzitě v Olomouci a ekonomii a management na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.
• Během studia jsem pracovala ve dvou korporátních firmách, ve kterých jsem se naučila mnoho z obchodu, marketingu a projektového řízení.
• Práce ve firmě mě však nenaplňovala a já jsem se začala věnovat tomu, co mi šlo nejlépe. Bylo to jezení.😂 A tak v roce 2018 vznikl instagramový profil Rejžožrouti zaměřený na vietnamskou gastronomii a sushi.
• Postupně jsem registrovala větší a větší zájem o to, co tvořím, a o čem píšu. V době, kdy svět pociťoval koronavirovou krizi, jsem já pociťovala krizi jinou. Krizi, kterou definovali již loupežníci v českých pohádkách. Krizi s názvem: Peníze nebo život?😅
• Vybrala jsem si život. Na konci května 2021 jsem koupila rozestavěnou komerční budovu. Na podzim 2022 budu otevírat vietnamské bistro a centrum pro kurzy vaření a zážitkovou gastronomii v Orlických horách.🤍
• Mým cílem je vytvořit nejen prostor pro dobré a zdravé asijské jídlo na Rychnovsku, ale zároveň místo plné aktivit a komunitu lidí se stejnými zájmy jako mám já - asijské jídlo, cestování, vzdělávání a sport. Chci vytvořit brand, který bude osobní a srdcový.
• Miluju oldschool, béčkový horory a popkulturu 20.-21. Mám papouška Sušenku (zlá) a bígla Candynku (hodná). A taky mám Davida (hodnej)🤍