05/06/2026
Milí přátelé,
rády bychom z celého srdce poděkovaly všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě a průběhu Dětského dne na Andělské Hoře, který se konal 30. května 2026.
Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu svými nápady, časem, ochotou i podporou.
Velké poděkování patří všem, kteří se ujali jednotlivých stanovišť, kde se střílelo, skákalo, přemýšlelo, soustředilo, a tím nám pomohli vytvořit dětem krásný a nezapomenutelný den plný zábavy a zážitků.
Letos nám startem prošlo 71 dětiček. Bylo připraveno 9 stanovišť kolem hradu. letos poprvé mohly děti hlasovat o to nej stanoviště. Na plné čáře vyhrálo stanoviště č. 8, kde se již několikátou sezonu vrací do dětských let tatínkové z Andělky.
Soutěž o Andělskou buchtu měla několik pekařinek a to i mladší generace,která upeče dobrotu a ještě si stihne zasoutěžit. Toho si moc ceníme. Občerstvení se letos ujala silná trojka, vlastně čtyřka ( jen ten čtvrtý o tom ještě neví ),děvčata vše zvládly s úsměvem. Točená zmrzlina v podání Martinky byla také velmi osvěžujícím zpestřením. Andělskohorští chovatelé každoročně přivážejí ukázat domácí drůbež a zpestřují tak program pro děti i dospělé stejně tak zakončení programu v bohaté bílé pěně je již nepsanou tradicí, kterou si umí užít jak děti tak dospěláci.
Zahradním bistro opět nezklamalo a bylo připraveno uspokojit každý mlsný jazýček, který šel kolem. Zároveň jsou holky vždy výborně připraveny na podvečerní nával učinkujících, kteří přijdou hladoví a žízniví. Je fajn mít kde zasednout a celý den pěkně probrat.
A ten největší dík patří všem dětem, které s námi prošly stezku, soutěžily, smály se a vytvořily tu pravou atmosféru Dětského dne. Právě pro vás to všechno děláme.
Jsme potěšeny, že jste byli součástí tohoto krásného dne, a těšíme se na další společná setkání.
A výzva na konec....Najde se partička nadšenců, která by příští rok zabojovala o prvenství ve stanovištích?? Fantazii se meze nekladou....
Vaše Kulturničky z Andělky ❤️